🙏🏻🙏🏻🙏🏻 existuje nieco ucinne pre muzov proti chrapaniu? Dakujem
P.S.: vankus ma napadol,uz ho drzim v ruke
otoc ho na bok myslim chlapa
Tak ja tiež už nad tým dlho rozmýšľam, kamoška kupovala nejaký sprej psst..
....u nás bohužiaľ nič....takže sme zaviedli oddelené spanie😁
Orl vyšetrenie, môj chrape len keď dačo vypije, a stačí ho prevaliť na bok
Mojho som vystahovala do obyvacky no pocut ho aj tak :(
Kladivom po hlave !!😂 a ľúbim svojho muža!
Stuple do uší pře teba...😀 aj já ich nosim😀
Na bok otočiť.
Moj si kupil taku somarinku do nosa a prestal chrapat uvolnilo mu to prepazku len spabo to drzi cize v noci okrem cumlov som hladala po posteli aj to 😂 ale na chvilu to pomohlo 😀
No tak ho pouzi 😉 môjmu pomohli také náplaste na nos,už ich nemáme tak chrape ďalej.
U nas nepomohlo nic, spreje, pripravky, naplaste, vone na vankus, atd...ma za sebou aj operaciu. Chrape aj na boku (bol sportovec, ma to aj pre to), stuple su slabe, ja to nezvladam pocuvat 🙈 takze jedina moznost, oddelene spanie, vyskusali a urobili sme pre to vsetko, takze u nas ina noznost neexistuje. Nasmu vztahu to neskodi, takze nevidim dovod sa trapit, pre mna je dolezitejsie, vyspat sa 😉 co je trosku problem, su dovolenky, chaty, vacsinou musime hladat apartman, resp. 2 oddelene miestnosti, ale vzdy sa to da zvladnut nejako.
U nas zabral psst sprej
Neverila som ale pomohlo asi o 90%
Dokonca aj ked spi na chrbte
Stuple do usi, jedina zachrana. Konecne sa vyspis. Naozaj 😊
Zeny otacam ho nabok a nic, on donedavna tiez chrapal len ked si vypil. Potom sa to zhorsilo a chrapal vzdy. Bol na orl,aj mu operovali priepazku. Zabralo to. No teraz asi 2m je to neunosne uz. Casto spi na gauci ale to mu zas nerobi dobre na platnicky. A stuple do usi zas nechcem kvoli synovi
😄 môj tiež keď si vypije tak to tiež stojí zato ale to chvalabohu nie je často ....ale existujú nejaké náplaste na nos čo kamoška aplikovala na drahom a že zabralo 😁

ak je posteľ blízko okna a nemá nadváhu... zas záleží, na koľkom poschodí bývate...