icon

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 existuje nieco ucinne pre muzov proti chrapaniu? Dakujem
P.S.: vankus ma napadol,uz ho drzim v ruke

avatar

ak je posteľ blízko okna a nemá nadváhu... zas záleží, na koľkom poschodí bývate...

20. máj 2019
avatar
20. máj 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

otoc ho na bok myslim chlapa

20. máj 2019
avatar

Tak ja tiež už nad tým dlho rozmýšľam, kamoška kupovala nejaký sprej psst..

20. máj 2019
avatar

....u nás bohužiaľ nič....takže sme zaviedli oddelené spanie😁

20. máj 2019
avatar

@jarhal môj leží na boku a muziciruje o sto šesť. 😵😀

20. máj 2019
avatar

Orl vyšetrenie, môj chrape len keď dačo vypije, a stačí ho prevaliť na bok

20. máj 2019
avatar

Mojho som vystahovala do obyvacky no pocut ho aj tak :(

20. máj 2019
avatar

Kladivom po hlave !!😂 a ľúbim svojho muža!

20. máj 2019
avatar

Stuple do uší pře teba...😀 aj já ich nosim😀

20. máj 2019
avatar

Na bok otočiť.

20. máj 2019
avatar

Moj si kupil taku somarinku do nosa a prestal chrapat uvolnilo mu to prepazku len spabo to drzi cize v noci okrem cumlov som hladala po posteli aj to 😂 ale na chvilu to pomohlo 😀

20. máj 2019
avatar

No tak ho pouzi 😉 môjmu pomohli také náplaste na nos,už ich nemáme tak chrape ďalej.

20. máj 2019
avatar

@helencek tak neviem , mojmu to pomaha teda viem ze ho zobudim a on sa pretoci a ja spim...ale neviem co robi so mnou lebo ja chrapem este viac

20. máj 2019
avatar

U nas nepomohlo nic, spreje, pripravky, naplaste, vone na vankus, atd...ma za sebou aj operaciu. Chrape aj na boku (bol sportovec, ma to aj pre to), stuple su slabe, ja to nezvladam pocuvat 🙈 takze jedina moznost, oddelene spanie, vyskusali a urobili sme pre to vsetko, takze u nas ina noznost neexistuje. Nasmu vztahu to neskodi, takze nevidim dovod sa trapit, pre mna je dolezitejsie, vyspat sa 😉 co je trosku problem, su dovolenky, chaty, vacsinou musime hladat apartman, resp. 2 oddelene miestnosti, ale vzdy sa to da zvladnut nejako.

20. máj 2019
avatar

U nas zabral psst sprej
Neverila som ale pomohlo asi o 90%
Dokonca aj ked spi na chrbte

20. máj 2019
avatar

Stuple do usi, jedina zachrana. Konecne sa vyspis. Naozaj 😊

20. máj 2019
avatar
20. máj 2019
avatar

Zeny otacam ho nabok a nic, on donedavna tiez chrapal len ked si vypil. Potom sa to zhorsilo a chrapal vzdy. Bol na orl,aj mu operovali priepazku. Zabralo to. No teraz asi 2m je to neunosne uz. Casto spi na gauci ale to mu zas nerobi dobre na platnicky. A stuple do usi zas nechcem kvoli synovi

20. máj 2019
avatar

😄 môj tiež keď si vypije tak to tiež stojí zato ale to chvalabohu nie je často ....ale existujú nejaké náplaste na nos čo kamoška aplikovala na drahom a že zabralo 😁

6. jún 2019