icon
1 / 1
avatar

Zemiaková placka plnená lečom a zasypaná "tonou"syra.Aj o polnoci😋

23. okt 2021
avatar

Aj my sme dnes mali. Mnam👌

23. okt 2021
avatar

@maca1984 ja placky jedine s koprovou omackou. Inak nic k tomu

23. okt 2021
avatar

burger ❤️😍 a thajský Pad Thai ❤️ Ach bože, ale ten som už 1,5r nejedla 😭.. a ešte vietnamské opekané ryžové nudle s hovädzím mäsom 🙂

23. okt 2021
avatar

Pizza 😍

23. okt 2021
avatar

@petulda333 fiiha,zaujímavé.Placky s koprovkou som ešte nejedla.Ale nápad dobrý.Dobré s dobrým nemôže byť zlé

23. okt 2021
avatar
23. okt 2021
avatar

@maca1984 ja placky s bolonskou omáčkou a syrom ale ani lecom nepohrdnem.
@petulda333 my zas kórejské rezance s kimchi máme radi.

23. okt 2021
avatar

Ja milujem Boloňske špagety 😍

23. okt 2021
avatar

Pizzu ...kazdy den 🤤🤤

23. okt 2021
avatar

Pri tomto jedle by sme sa asi vzdy pobili😂😂😂 a to na akykolvek sposob. jedine ze by som mala moznost vyberu - pho bo🍜 a rezance, to by sme sa dohodli😅

23. okt 2021
avatar

@pinkmink jo👌 dnes som uz mala, aj vcera, aj predvcerom....aktualna vyhovorka znie: vyvar je najlepsi liek a prevencia, je aj so zazvorom, s bylinkami, s klickami, a kopu chilli - samy vitamin C😅

23. okt 2021
avatar

Zemiakovú kašu s vyprazanou cuketou, v kuse, mňam 😋

23. okt 2021
avatar

@ddaassuullaa ja som pho bo este nikdy nejedla 😬 rezance si robim pravidelne

23. okt 2021
avatar

@petulda333 joooj, my tu mame takeho vietnamca, ze ju robi lepsie ako vo vietname a to sme fakt skusali vsade kde sme boli😂👌🤤 ale on si vybera kvalitne maso, inde mi tak nechuti ako tohto jedneho, hold nie kazde maso dokazem zjest. Ale u neho kazde jedlo perla...len ja som.zavisla na tejto polievke. Doma sa.mi s tym babrat nechce ani to tak.neochutim, tazko sa zhana koriander a ryzove rezance si on robi sam, to je uplne nieco ine ako kupovane. Ale rezance si tiez robime.aj doma, to je sup sup, a to nastastie jedia u nas vsetci

23. okt 2021
avatar

Bryndzové halušky 🍒🍏🥕🍉

23. okt 2021
avatar

@ddaassuullaa vždy je dôvod prečo si dať phočko 🤣 mala ho zbožňuje takže vždy rovno 2xveľke 🤣🤣

23. okt 2021
avatar

Pizza a cokolada hocijaka 😀

23. okt 2021
avatar

Slaný syr Jadel. Kedykoľvek, kdekoľvek, koľkokoľvek.

23. okt 2021
avatar

Ja som nenarocna, denne musim mat chlieb s maslom a medom, zavislost 😁 chlieb je naj v jednych nasich potravinych, ostatne mi tak nechutia.

6. nov 2021