Moja mala princezna ma zlomenu klucnu kost,ach...snad to bude dobre 🙏🏻
neboj to bude dobre... moj syn ju mal prasknutu... obcas sa to pri porode stane.. ziadne nasledky neboli.... ani niesu,,,
11. jún 2019
Moje zlaticko, moja sestra tiez mala zlomenu klucnu kost vraj sa to stava pri porode, nemalo to ziadne nasledky 🙂
11. jún 2019
Aj náš mal a za 2 týždne už bolo dobre
11. jún 2019
skore zotavenie

11. jún 2019
petulda333
autorDakujem vam 😚
11. jún 2019
Ja som mala tiež a žiadny problém nikdy nebol.
11. jún 2019
Skoré uzdravenie