Viem som zlá, ale ,,kočyk,, to je veľa 🙈
🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️😂
A je novy s ,,vysackou ,,? 🙂
Jasneeee!!!Aj roskladatelni a polohovatelni
Tak to je uzastne!
Baby, veď už toľko neodcudzujte.😉
Ja som dnes videla ponuku práce vo vynohrade 😀
Hamba Vam ! 🙂)
Vzdy si poviem,ze to co vidim je uz strop a ono sa vzdy este nieco najde. A potom,ze ved gramatika nie je dolezita. Ved to je hanba!!
Dávno som sa takto dobre nazasmiala. 😂😂
dnes som tu videla kvopka...
@nmld boze to aj ja 🙊 ja uz nemam slov na toto
Mne nedavno padli do oka jedny ryfle 😉
@drea16a ryflički sú často v ponuke 😀
Minule som videla tu krasnu mykinu 🙂
No ja nechápem... Však už aj ten telefón dokáže opravovať slovíčka, už keď teda niekto neovláda gramatiku...
Ja si inak pamätám, ako na základnej mi frajer poslal list, kde mi vyznal lásku a zakončil to tak, že ma myluje 😎🤦♀️
Kôly čomu sa ti to slovo nepáči? 😀😀
@catrina_s taky list som dostala aj ja. 😂😂
Inak ved vies,mozno su ti ludia chori...a my sa smejeme...zaujimave ale je,ze kedysi to take nebolo. No dnes kazdy druhy je chory
Jasne... Ešte že sa dnes môžme vyhovoriť, že za všetko môžu všelijaké choroby 🤪🙏
Ape ved su rozne diagnózy, dis-dys hocico, len nech je diagnoza na tupu hlavu 😁 potom neviem ako sa budú ucit s detmi🤦♀️
mňa dostala do kolien ocierka a odcerka (OČRka)
Ako moja veduca ze vykendova cena,vianocna kolbasa 😂😂😂😂
Ako mne je toto tiež vtipné. Dlho bolo. Až kým som nezistila že existujú ľudia ktorí majú dysgrafiu alebo dysortografiu, kde jednoducho nemôžu...
Ale inak.. Je to bieda táto slovenčina. 😁
@dianka3623 Joooj tak toto ja už nevyliečim 🤣
Poznáš animoterapiu? Pozri si na YouTube delfín 🐬 😁😁
@najinka aj za mňa ÚŽASTNÝ je top 😂
@elly11 tak podla mna clovek s diagnozou urobi vo vete viac chyb,nie len jednu a ostatne slova v pohode. Citala som tu dost,od rodicov kt deti/alebo oni sami dg trpia.
Pochopím keď sa človek pomýli, alebo teda ovláda to slabšie... Ale toto.. Co je moc to je veľa🙄🤦♀️
Moja dcéra naposledy biľyna skoro ma vykotilo. A môj muž furt roby.. Ja viem ze tvrdo a ťažko ale totoooo...🙈🙈😂😂😂😂
Take emotikony tu nie su,co by sa na to hodili😂😂😂