Zeny kt admina oznacit,aby tu zablokoval niektore osoby? Alebo da sa ich nejako zablokovat? Ako aby mi tu niekto prial zomriet a urazal,ked tie osoby nepoznam ani nekomentujem. Och nervy mam. Vdaka
@lubica285 no tie som oznacila aj v prispevku tak snad pomozu. Dakujem
@petulda333 no dufam, ze ti to pomôže 🙈
To tu dokážu len tie tri z Lučenca...ničoho iného nie sú schopné, len priať smrť....
@petulda333 netreba si všímať tieto "omyly prírody"....adminky su už oboznámené z ich slovníkom ..
@sonickav ved prave ony
@miskakyska tak uz tu davno nemali byt. Och
...naschvál provokujú ...netreba si ich všímať....
Zase 3 gracie uraduju? Nechapem, preco tu este su, ked furt nadavaju, aai sa ich admini boja
z Lucenca ? 😲 a ktore to su ?
Toto coo? Kto je tak dobroprajny
Otras toto a este mi odfoti ze som im koment dala,no dala ale jeden kde som pisala ako moj maly nespi. Ziadne urazky ani nic podobne,ani nevirm preco mna oznacili pod prispevok a urazaju. Ale obraz som si uz urobila
@petulda333 och

@lubinka20 skap do rána,zadus sa....ich bežný slovník
@miskakyska a to v ktorom prispevku sa toto deje? Strasne nieco
@petulda333 niGdy...😨😂🙊
och take zeny....
@fadama takych perliciek je tam viac 🙄
@lubinka20 toto už tu predvádzaju pár týždňov...
@miskakyska nechcem zniet rasisticky ale typicky cigansky prejav,no ze to bude aj tu som necakala
netreba si tie sliepky a ich provokacne fotky,statusy vsimat..henta ten opasok ako ma Plackova kupuje uz pol roka ,dokola 😝😉
@petulda333 to kde tak perli?
@beky1813 pozri profil tej skarletalex1 ci aky ho ma,ak to nevymazali lebo uz to nesledujem
@maca1984 ja som jej status ani nevsimla,len zrazu som tam bola oznacena a neviem preco
😲🙈
Mňa tam niektorá z nejakého dôvodu označila, nechápem prečo a načo, nestihla som prečítať 😒
@kikus985 ved aj mna tak
@petulda333 už je vymazany..
@miskakyska vsimla som si. Konecne.este keby ich vymazali
@petulda333 🤔🤔 asi niečo v podobnom duchu to potom bolo 🤔
@kikus985 boli sme tam 3oznacene,ze uz mozme lajkovat a ked som sa spytala ze preco ma oznacili tak ze im stale nieco komentujem...a dala som jej az jeden slusny komentar
@petulda333 ja som sa zatiaľ vždy zdržala, keď mi už nedalo a šla som písať koment tak už bol príspevok zmazany... takže odo mňa nemali ešte ani jeden 🤔 musia mať velmi smutný život
@kikus985 asi tak. Som zvedava,dokedy tu budu ludi otravovat

😲😵