Mamičky, nosné mandle, keď majú už detičky vybraté, ako to prebiehalo, bola to fakt chvílka? ako to potom znášali vaši krpci? vďaka 😊
Asi polhodinovy zakrok v synovom pripade, prebudzanie z narkozy horsie ale inak vsetko na jednotku
Vnarkoze v jednodňovej chirurgii,dosli sme 10 a o pol 2 sne uz doma boli. Pohoda,potom teploty klasika ale v pohode ani nevedela
Po naladovke prca a preberanie mala tiez halize len sme sa rehotali ze co to trepe 😂 na izbe sme boli aj ja aj manzel, aj na operacke som bola este aj dvd nam chceli dat ale to mi bolo na nic. Vyberali shaverom
my ideme v pondelok, radsej necitam, uvidime co bude 😉
kazde dieta to aj tak znasa inak....
Môj syn to zvládol v pohode. Po prebudení z nároky trochu plakal, alebo potom úplne bez problemov. Ráno ho operovali A na obed sme išli už domov. Najhoršia pre nás bola tá izolácia od detí pred A po zakroku, aby neochorel.
moja bola pred týždňom a pol všetko v poriadku, po prebudení trochu plačlivá ale inak o.k.
Nie je to vobec nic hrozne,krcne su horsie...cely zakrok trval asi 20min a dve hodiny po zakroku sme isli domov a ani jeden uz nevedel,ze im nieco robili🙂
Votriem sa ak mozem, aj nas to bude cakat v blizskej buducnosti...