Akože nehovorí? Veď to je všade. A sama píšeš, že sú zatknutí podozriví, akože čo sa nerieši?
My si radšej pozývame na Slovensko 150.000 mierumilovných moslimských uzbekov, ktorí ženy majú za nič ale zlý zlý západ....
A nie len to, tu umierajú slovenské ženy rukou manželov, pričom tá posledná žiadala ochranu a nič jej to nebolo platné a naša slovenská vrchnosť sa na tom smeje... Ale opäť - zlý zlý západ, ktorý "nič nerieši", hlavne že na "východe všade mier"
Akože nehovorí? Veď to je všade. A sama píšeš, že sú zatknutí podozriví, akože čo sa nerieši?
My si radšej pozývame na Slovensko 150.000 mierumilovných moslimských uzbekov, ktorí ženy majú za nič ale zlý zlý západ....
A nie len to, tu umierajú slovenské ženy rukou manželov, pričom tá posledná žiadala ochranu a nič jej to nebolo platné a naša slovenská vrchnosť sa na tom smeje... Ale opäť - zlý zlý západ, ktorý "nič nerieši", hlavne že na "východe všade mier"
@mimimoje a to je ešte potrebné dodať, že tá nešťastná žena nebola prvá, v prípade ktorej nás štát zlyhal.. nebolo to tak dávno, čo mladú ženu zabil pošahaný "ctitel" hneď po tom, ako ho pustili z väzenia. Napriek tomu, že aj ona sa pomoci od autorít dožadovala, nepohol jej nik.
Akože nehovorí? Veď to je všade. A sama píšeš, že sú zatknutí podozriví, akože čo sa nerieši?
My si radšej pozývame na Slovensko 150.000 mierumilovných moslimských uzbekov, ktorí ženy majú za nič ale zlý zlý západ....
A nie len to, tu umierajú slovenské ženy rukou manželov, pričom tá posledná žiadala ochranu a nič jej to nebolo platné a naša slovenská vrchnosť sa na tom smeje... Ale opäť - zlý zlý západ, ktorý "nič nerieši", hlavne že na "východe všade mier"
@mimimoje ta uboha Zuzana ich nezaujima, Gaspar sa este smial, ked sa novinarka na nu pytala. To by ju musel zabit migrant, to by bolo 10 tlacoviek a 15 "pokojnych" prispevkov na stene denne.
@mimimoje ta uboha Zuzana ich nezaujima, Gaspar sa este smial, ked sa novinarka na nu pytala. To by ju musel zabit migrant, to by bolo 10 tlacoviek a 15 "pokojnych" prispevkov na stene denne.
@lucyliu samozrejme, lebo ich téma sú migranti.. oni potrebujú slovenských xenofóbiov, inak by sa pri koryte neudržali.
Chuda chlapec a rodicia, strasne. Vysinuti sa najdu v kazdom jednom narode😕

Presne!!! Lenže o tom sa nehovorí!