icon

!! ️Koľko mladých ľudí ešte musí zomrieť, kým sa európske vlády prestanú tváriť, že je všetko v poriadku Ak štát nedokáže zabezpečiť bezpečnosť vlastných občanov, zlyháva si svoje základné povinnosti. Louis sa už domov nevráti. Je načase prestať zatvárať oči pred násilím a začať chrániť slušných ľudí!! ️

Sedemnásťročný Louis bol večer z 19. na 20. Júna 2026 v Narbonne v južnom Francúzsku kde ho brutálne napadla skupina migrantov. Utrpel veľmi vážne poranenie hlavy, uložili ho do umelého spánku a 23.6. zomrel.
Francúzske úrady vyšetrujú prípad ako vopred pripravený útok.
Zatkli päť podozrivých (traja mladiství a dvaja dospelí), ktorí boli najprv obvinení z pokusu o vraždu Po smrti mladíka sa očakáva prehodnotené na vraždu.
Vyšetrovatelia údajne pracujú aj s videom, ktoré útočníci natočili počas útoku sami.
Na sociálnych sieťach sa objavujú tvrdenia, že Louis bol pred niekoľkými dňami napadnutý inou osobou a podal trestné oznámenie bohužiaĺ sa nu to vypomstilo...

avatar

Presne!!! Lenže o tom sa nehovorí!

Dnes o 15:03
avatar

Akože nehovorí? Veď to je všade. A sama píšeš, že sú zatknutí podozriví, akože čo sa nerieši?
My si radšej pozývame na Slovensko 150.000 mierumilovných moslimských uzbekov, ktorí ženy majú za nič ale zlý zlý západ....
A nie len to, tu umierajú slovenské ženy rukou manželov, pričom tá posledná žiadala ochranu a nič jej to nebolo platné a naša slovenská vrchnosť sa na tom smeje... Ale opäť - zlý zlý západ, ktorý "nič nerieši", hlavne že na "východe všade mier"

Dnes o 15:11
avatar
@mimimoje

Akože nehovorí? Veď to je všade. A sama píšeš, že sú zatknutí podozriví, akože čo sa nerieši?
My si radšej pozývame na Slovensko 150.000 mierumilovných moslimských uzbekov, ktorí ženy majú za nič ale zlý zlý západ....
A nie len to, tu umierajú slovenské ženy rukou manželov, pričom tá posledná žiadala ochranu a nič jej to nebolo platné a naša slovenská vrchnosť sa na tom smeje... Ale opäť - zlý zlý západ, ktorý "nič nerieši", hlavne že na "východe všade mier"

@mimimoje a to je ešte potrebné dodať, že tá nešťastná žena nebola prvá, v prípade ktorej nás štát zlyhal.. nebolo to tak dávno, čo mladú ženu zabil pošahaný "ctitel" hneď po tom, ako ho pustili z väzenia. Napriek tomu, že aj ona sa pomoci od autorít dožadovala, nepohol jej nik.

Dnes o 15:41
avatar
@mimimoje

Akože nehovorí? Veď to je všade. A sama píšeš, že sú zatknutí podozriví, akože čo sa nerieši?
My si radšej pozývame na Slovensko 150.000 mierumilovných moslimských uzbekov, ktorí ženy majú za nič ale zlý zlý západ....
A nie len to, tu umierajú slovenské ženy rukou manželov, pričom tá posledná žiadala ochranu a nič jej to nebolo platné a naša slovenská vrchnosť sa na tom smeje... Ale opäť - zlý zlý západ, ktorý "nič nerieši", hlavne že na "východe všade mier"

@mimimoje ta uboha Zuzana ich nezaujima, Gaspar sa este smial, ked sa novinarka na nu pytala. To by ju musel zabit migrant, to by bolo 10 tlacoviek a 15 "pokojnych" prispevkov na stene denne.

Dnes o 15:58
avatar
@lucyliu

@mimimoje ta uboha Zuzana ich nezaujima, Gaspar sa este smial, ked sa novinarka na nu pytala. To by ju musel zabit migrant, to by bolo 10 tlacoviek a 15 "pokojnych" prispevkov na stene denne.

@lucyliu samozrejme, lebo ich téma sú migranti.. oni potrebujú slovenských xenofóbiov, inak by sa pri koryte neudržali.

Dnes o 16:27
avatar

Chuda chlapec a rodicia, strasne. Vysinuti sa najdu v kazdom jednom narode😕

Dnes o 16:52
avatar
@oxiba

Chuda chlapec a rodicia, strasne. Vysinuti sa najdu v kazdom jednom narode😕

@oxiba len malo nasich vysinutych islo robit zlo do inych krajin, zatial co zo strednej Asie a z Afriky tych vysinutych prislo prilis vela. To je rozdiel.

Dnes o 19:02
avatar
@roja01

@oxiba len malo nasich vysinutych islo robit zlo do inych krajin, zatial co zo strednej Asie a z Afriky tych vysinutych prislo prilis vela. To je rozdiel.

@roja01 to by som netvrdila, Anglicko kvoli našim migrantom menilo zakony.

Dnes o 19:22