Krása, gratulujem. 😊
1. sep 2024
Kde to je, ak to smiem vedieť? 😉
1. sep 2024
Krasa!!!
Aj ja sa chválim osobacikom, cez 23 😃
1. sep 2024
@malinoismum kde sa ti tento podaril? Môj nevedel nájsť v stredu poobede miesto pri vode, dlhý víkend, priehrady plnééé
1. sep 2024
@elief cez búrlivú sezónu skôr súkromáky. Toto je konkrétne Dolný Bar VIP rybník.
❤️
1. sep 2024
@malinoismum zvykne tiež vybehnúť aj takto, a asi to bude častejšie takto 🤷🤷🤷, začína to tu v okrese byť o ničom 🙄
1. sep 2024
@elief Od zajtra to bude iné ✌🏼🙂
1. sep 2024




sikovna.