Baby nemate niekto skusenost s penicilinovymi injekciami?mala ma necele 3 roky a ak nam neklesne teplota,v stredu ideme na pichanie. ☹ som vdacna za kazdy koment.
a prečo rovno injekcie a nie tbl? hlavne po injekcii musíte cca pol hodiny čakať s dieťaťom v čakárni kvôli príp.možnej alergickejreakcii/to bysa malo po každej inj,ale u PNCzvlášť nutné/
@gabulka83 nemaju dake vedlajsie ucinky,su nevyhnutne?
@janinah co je tbl? nechapem preco rovno injekcie,dr povedal ze anginu zatial nema,len ma nacervenale mandle,ani crp nemeral,tak preto mam pochybnosti.
@ponkoponko tabletky
@janinah ved prave nechapem preco hned injekcne ☹
@ponkoponko neviem povedať ja som mala vtedy veľmi silnú angínu spojenú s vysokým vnútroočným tlakom a mesiac v kuse som len spala budili ma na jedlo a pitie a na záchod a len som spala a spala, a jedine čo som bola hore že ma vozili každé ráno na tieto injekcie
mojmu ked nechcela klesnut teplota tak mu na pohotovosti pichli injekciu do nohy neviem aku ale casto sa pichat nemoze aj inym mamickam co poznam im detom tusim aj cipok je taky silny rectodal ci ako..ale to je iba na teplotu
ja som ich ako dieťa brala, hlavne treba mať nôžku uvolnenú