Dievčatá prosím vás dávala ste niektorá nastrelovať nausnicky 4 mesačným princeznám? Dr nám už nechce prepichnúť, že si mame dat nastreliť. Ako to detičky zvládajú a kde sa to robia? Mam dosť strach, lebo mojej prvej som dávala prepichovat u Dr... Ďakujem
Podla mna lepsie ako prepichovat, je to sekunda, robia to niektory pediatri
To ste ma potešili dievčatá. Ja som mala strach. Už len nájsť kde nám to spravia. Naša Dr do nerobí... Povedala mi ze v zlatníctve..
Je to bleskovka. Mojej prestrerili 4 mesacnej. Trochu zaplakala lebo sa zlakla toho zvuku a inak bez problemov. Po 8 tyzdnoch sme isli znova a vymenili nausnice za nase, ktore jej rovno zamkli
A nehnisaju uška potom?
Jasne nastrelenie je sekundova zalezitost, neboli to absolutne, iba trosinku zastipka... Nikdy by som nedala prepichnut, jedine nastrelit.
@ppralinkaa tak stat sa moze, ako aj po prepichnuti...
@ppralinkaa mojej nehnisali, fakt bez problemov. Robili jej to v zlatnictve. Ja by som dala tiez len nastrelit. Do 5 minut sme isli vysmiate domov.
Ja som sa pýtala na to hnisanie dr. Ktorá to nastreluje a vravela že nehnisaju tie uška🙂 tým že náušnice sú sterilné a do uší sa dávajú tým nastrelovacim strojom.
Tiez dom mala tento problem.2 maju prepichnute,teraz malej nastrelovala pediatricka.kebyze viem,dam nastrelit i prvym dvom,neda sa to porovnat.
Ďakujem krásne všetkým 😘
My sme boli dávať pred dvomi dňami nastrelovat nausnicky chvilku placu a keď sme prišli domov tak už bol smiech a teraz ani nevie že sa niečo dialo 🙂 rýchle to bolo hlavne 🙂
Nastrelenie je fakt rychle a bezproblemove ale vo vascine zlatnictiev prestrelia od 6 mesiacov.
Mne dr prepichovala malej uška bolo to veľmi rýchle a za 5 min spinkala vo vajíčku takže u nás žiadny srdcervúci plač ...
Oveľa lepšie a rýchlejšie je nastrelenie ako prepichnutie... mojim to robila kozmeticka