Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
1. sep 2017
277 

Nadchádzajúca jeseň v znamení hebkých a hydratovaných rúk

Najteplejšie obdobie z celého roka je za nami a nám nezostáva iné, než sa postupne pripraviť na nastávajúcu jeseň. Takáto zmena môže byť pre stav pokožky zaťažkávacou skúškou, čo sa môže viac než kdekoľvek inde prejaviť práve na vašich rukách. Doprajte im starostlivosť, vďaka ktorej budú hĺbkovo hydratované, jemné a príjemné na dotyk.

Ochrane rúk pred vonkajšími vplyvmi sa zvyčajne nevenuje príliš veľká pozornosť, čo kvalite pokožky neprospieva. Aby boli vaše ruky aj po prázdninách stále zdravé a krásne, urobte pre nich to najlepšie s pomocou účinných krémov.

Unikátny rad produktov telovej kozmetiky Lactovit je založený na blahodárnych vlastnostiach mlieka, ktoré sa pre túto značku stalo jednoznačnou inšpiráciou. Mlieko dodáva pleti potrebné živiny a má tak dôležité regeneračné a ochranné vlastnosti. Popri niekoľkých ďalších produktoch ponúka značka Lactovit tiež dva krémy na ruky, ktoré sú vytvorené pre komplexnú starostlivosť o pokožku rúk.

Vyživujúci krém na ruky (MOC – 2,95 €) obsahuje mliečne proteíny, ktoré dodávajú pokožke jemnú starostlivosť a príjemnú hebkosť. Spolu s vitamínmi A, B a E pokožku regenerujú, zabraňujú jej starnutiu a strate pružnosti. Zloženie krému s UV ochranou navyše pomáha predchádzať vzniku pigmentových škvŕn. Je ľahko roztierateľný a rýchlo sa vstrebáva, takže sa nemusíte báť, že si od krému zašpiníte oblečenie.

Pokiaľ máte pokožku po lete viditeľne citlivú, vyskúšajte Regeneračný krém na ruky Lactourea (MOC – 2,95 €). Zabraňuje hĺbkovému vysušovaniu kože, a to vďaka obsahu 10% Lactourey (kombinácia kyseliny mliečnej a čistej urey).

Čistá urea sa nachádza v pokožke celkom prirodzene a patrí medzi hydratačné látky. Jej nedostatok má za následok suchosť a hrubosť kože. Regeneračný krém na ruky Lactourea navyše pokožku chráni pred vznikom pigmentových škvŕn.

S nástupom jesenného obdobia potrebujú vaše ruky to správne ošetrenie. Udržte si je aj naďalej krásne hebké a vyskúšajte krémy od značky Lactovit. Aplikovať ich môžete aj niekoľkokrát denne, vďaka praktickému baleniu sa zmestia do kabelky aj malej batožiny. Krémy na ruky Lactovit sú navyše ľahko dostupné vo väčšine bežných drogérií.

Viac na www.lactovit.sk