Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
22. máj 2015

Oslávte svoje tehotenstvo

V priebehu tehotenstva sa mení nielen Vaše telo, ale aj myseľ. Pripravujete sa na príchod malého tvorčeka, ktorý vám do života prinesie veľa radosti a lásky. Určite ste už premýšľala nad tým, čo všetko je potrebné zariadiť, ako vybaviť izbičku, nakupujete oblečenie a uf! Do toho všetkého ešte napuchnuté členky a hormonálne výkyvy. Odmeňte sa za všetku energiu, ktorú vydávate vďaka materstvu.

Nebolo by krásne, keby ste sa stretla v príjemnom kruhu priateliek a dostala od nich veľa praktických darčekov pre bábätko a tiež rady, čomu sa vyhnúť a odporúčania ohľadom výchovy? Vidíme Vás. Čítate tento článok a nadšene prikyvuje. Tento druh oslavy skutočne existuje. Prichádza k nám z Ameriky a volá sa baby shower, alebo aj tehotenský večierok. Pri dobrom jedle a pití, v kruhu kamarátok, s množstvom darčekov a skvelej zábavy má nastávajúca mamička o zábavu postarané.

Znie to ako skvelý nápad, však? Bepanthen to vie, a preto sa rozhodol usporiadať pre 13 účastníčok novej súťaže Bepanthen piknik pohodové popoludnie v príjemných priestoroch jednej pražskej reštaurácie. Určite uvítate prítomnosť pani doktorky Milušky Kotalíkovej, ktorá odpovie na všetky dôležité aj vtipné otázky ohľadom tehotenstva a materstva. Všetky pochybnosti razom zmiznú. Tiež vás naučí, ako správne používať kozmetický prípravok Bepanthen krém proti striám, pretože strie vedia pekne potrápiť a nechceme, aby Vám zostali ako nemilá spomienka na jedno z najkrajších období v živote ženy.

Chcela by ste sa Bepanthen pikniku, ktorý organizujeme už 31.5., zúčastniť? Sme radi a hneď vám povieme ako na to. Stačí, ak sa zaregistrujete prostrednictom formulára facebookovej stránky Bepanthen CZ&SK a odpoviete na kreatívnu otázku. Tým získate šancu, že budete jednou z účastníčok na našom večierku. Nepremeškajte termín. Ani pôrodu, ani našej súťaže.

    Začni písať komentár...

    Odošli