Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
12. apr 2021
1302 

Štýlový a hravý detský šatník

Nielen dospelých, ale aj deti v tomto jarnom období teší najmä pocit voľnosti, keď môžu zo seba „zhodiť“ vrstvy zimného oblečenia a zamerať sa na obľúbené hry. Nová detská kolekcia značky F&F prináša množstvo dostupných kúskov, ktoré skvelo spestria detský šatník. 

Zmeňte obyčajný deň doma na neobyčajný

Aktuálna situácia je veľkou skúškou najmä pre rodiny s deťmi a rodičov pracujúcich z domu. Keď sa však na situáciu pozrieme z iného uhlu pohľadu, dostali sme do daru neskutočné množstvo času, vďaka ktorému si môžeme užívať šibalstvá našich ratolestí oveľa intenzívnejšie. Ak sa vám zdajú dni monotónne, naplánujte si špeciálny zábavný deň, venovaný iba vám a vašim deťom. Kto povedal, že v domácnosti sa nemôžete pekne obliecť a pustiť sa do aktivít, ktoré deťom rozžiaria úsmev na tvári? Aj malá zmena navodí pocit nečakaného dobrodružstva a spestrí všedné dni.

Objavujte nepreskúmané miesta

Nečakané dobrodružstvá na nás čakajú najmä na miestach, ktoré nepoznáme. Naplánujte si spolu s deťmi cestu do prírody, v rámci ktorej im pripravíte zábavný tréning. Nájdite si miesto bez divákov a rozmiestnite rôzne stanovištia. V novej kolekcií F&F pre deti nájdete množstvo športových kúskov, vďaka ktorým zvládnu vaši malí športovci svoj bootcamp na jednotku.

Kolekcia zo 100% organickej bavlny

Práve na jar, keď vieme deťom ukázať krásu zobúdzajúcej sa prírody, im môžeme najjednoduchšie vysvetliť zmysel udržateľnejšieho spôsobu života. Zmeňte svet k lepšiemu už teraz a zároveň inšpirujte novú generáciu ekologických šampiónov. Značka F&F prichádza v rámci detskej kolekcie aj s ďalšou cenovo dostupnou líniou oblečenia pre deti, vyrobeného zo 100 % organickej bavlny. V špeciálnej organickej kolekcií nájdete módne kúsky za výhodné ceny.

Viac na https://tesco.sk/ff/

Začni písať komentár...

Odošli