Bože ja to tak Nenavidim. A ten smrad. Toto neprekoná ani slanina. Ale čo neurobím pre muža. 🙂
18. júl 2023
Cele leto toto mozem jest. Dokonalost.
18. júl 2023
Ale nezapijas to tym jahodovym dzusom,ze? 😁
19. júl 2023
Presneee...ale ja namiesto vidličky používam drevenu lyžičku alebo varesku 😍
20. júl 2023

Mnaaaam. Toto milujem, rychle a chutne a ked sa do toho da este nejaka fajnova klobasa... To je nebicko 😀