Radšej na strom, pod stromom môže číhať hladná mačka.
@zuzana2910 mačka nelovi vtáčiky lebo je hladná. 🤷♀️
@zuzana2910 mačka nelovi vtáčiky lebo je hladná. 🤷♀️
@13uzivatelka11 viem. Svokrina mačka v lete vždy aspoň jedného donesie. Hladom netrpí, no to je macka domáca ,rozmaznaná. Teraz keď tak premýšľam, však nejak tých vtákov ubudlo, nevidím ich a to na balkóne máme krmítko s dobrotami.
Pekná myšlienka
Radšej na strom, pod stromom môže číhať hladná mačka.
@zuzana2910 presne. My sme mali voľakedy v záhrade aj jašteričky, teraz už len 10 mačiek.
Ja som nadsene dala jablcka, citala som, ze drozdy ich miluju, mame ich ti vela, hniezdia nam v stromoch ale tie nase su take vykrmene a rozmaznane ze jablk sa ani nedotkli😅🫣
kŕmime pravidelne, v posledných dňoch ku nám chodí mačka, tvári sa, že sa chce s nami "kamarátiť", tak včera pozerám kamerové záznamy a ona potvora čaká pri krmítku na vtáky, a to sme ešte zvažovali, že aj ju začneme kŕmiť :D


Radšej na strom, pod stromom môže číhať hladná mačka.