Sme najpokrokovejšia krajina sveta. Mame na to 3 dovody:
1. Prezident: zena
2. Premiér: gay
3. Predseda parlamentu: mentálne retardovany
Huraaaaa Slovensko!!!!

Musím povedať, že prvé dva body mi vôbec nevadia 😉
Problem vidim len v tej 3.. V 2 len to ze je to smer 🙄
Je to pravda.👍
1 a 2 sú v pohode, 3 hrozna pravda
???? Nechapem... Čo porovnávaš???? Ženu s mentálne retardovanym??? Ty si žena tiež?
A to ešte nevieme kto bude predseda ÚSTAVNÉHO súdu
@anna_clara vtip, to bol vtip.... ved sa pozri na Danka...
v tom originál vtipe nemá byt Najpokrokovejšia, ale Najliberálnejšia 🙂
Smutné, ale pravdivé🙂
@anna_clara to je vtip, humor. Netreba hned vsetko brat tak doslovne a vazne
Rehocem ze mentalne retardovany😀😀😀

...tak ten prvy dovod hadam nie je na ironiu? ☹ A co sa druheho dovodu tyka, tak takych je v rade politikov po celom svete niekolko ☹
Mňa prekáža len bod 3. Na ľuďoch mi vadí charakter, nie pohlavie alebo sexuálna orientácia.
Tieto tri body mi prídu ako ukážka toho aka falos a pretvarka na SK je, sila peňazí a známosti
Prezidentka, nie prezident 😉
Retardovaný sa už v slušnom hovore nepouziva. Skor mentálne zaostalý 👍
@veronikazuko ach, zase tá politická korektnosť... 🙈🙈 Veď pokiaľ viem, retatrdácia je jeden zo stupňov mentálnej zaostalosti 😉
@luckamorka stupen retardacie? Akože menej retardovany,viac retardovaný? 😉
@veronikazuko @luckamorka ... na upresnenie a aby nevznikali "hádky" 😂 ... duševná zaostalosť = mentálna retardácia = mentálna nedostatočnosť ... a áno, má stupne, 4 či 5 😉
@eka veď ja to chápem 😁 len píšem,že to slovo retardacie sa v slušnom rozhovore už nepoužíva...napr.doktorka by ti nikdy nepovedala "váš syn je mentálne retardovaný" bavíme sa s doktormi o mentálnej zaostalosti ,4 a 5 stupeň 😉