Ahojte chcem sa podelit s dnesnym zazitkom z Lidlu(Presov-sidl.3) bola to psychiatria😨vetrovky v akcii ludia stali cez cele parkovisko a ked otvorili hroza kazdy do kazdeho vrazal pani spadla ty zanou si nanu stupli 😒a vo vnutri to bol horor normalne sa ludia kopali sacali jedna pani zacala kricat ze jej zlomili nohu my sme to vzdali nestalo to za to ublizit si normalne som sa zlostila sama na seba ze som sa dala nahovorit od dcery na nakupy v sobotnajsiom osiali NIKDY VIAC
Moj muz hovoril presne to iste,ale my sme v inom meste. Prisiel domov len s pecivom,ale este dve hodiny mi rozpraval,ako sa tam ludia hrnuli,ze to este nezazil.
Ja som o tej akcii netusila. Isla som piect cheesecake a ze si nakupim. Parkovisko plne. Hovorim si och to bude . Vnutri nikto, potom som kukla za roh a tam lietali bundy vzduchom 😁😱 tlačenica hrôza. Rychlo som nahadzala mascarpone atď a pri pokladni nikto 😁 no co uz, doba je zlá ľudí omrzelo kupovat bundy za 50€ a vyššie.
Mne mama volala, že v P.B. V lidli sa tiež bijú, trhajú z rúk, kričia.....úplná psychóza a to aj babky staré 😂😂😂😂ala slovenský kultúrny zážitok.
V Malackach detto, chlap isiel po zemiaky a mandarinky a ze vojna pri tych kosoch 😂😂😂
Minuly rok som toto zazila pri pyzamach Nechapala som
Ochchch, to mi strasne pripomenulo minuly rok Vianoce s bananmi. To iste. Ludia akoby sa nacisto zblaznili, stupali si dobreze nie po hlavach. Jedna pani zrazu zacala hulakat, ci su vsetci normalni, ze sa chovaju ako zvierata. Otocila som sa na pate 😁😁😁
🙂 aj moja svokra ma novu vetrovku, muz mi vravel ze ho pytala aby pre nu prisiel 10min. pred siedmou rano aby sa jej usla.......ja tymto veciam nerozumiem
podla mna su to dva typy ludi.
Bud ti, co maju dost penazi, ale radi nakupia v akcii.
Alebo ti, co penazi nemaju, a chcu nieco kvalitne, a aby za to nemuseli dat 100 E. Ale ja som sa uz poucila, nikdy na zaciatok akcii nechodim. Niekedy tovar dolozia aj poobede a nemusim riskovat zlomenu ruku ci nohu. Nehovoriac o tom, ze ked tam chodia ludia s malymi detmi, tak riskuju uslapanie. Inak, akurat som videla na FB video z nejakeho Lidlu 🙂
A chcela by som este pocut stanovisko obchodu, alebo co by robili, keby to ludia dali do sprav. A dufam, ze to aj niekto da. Snad sa poucia.
Baby kedysi som presne na 3byvala a tam to takto bolo aj pri inych veciach a aj v tescu, tam som zazila ako mlada zaba v tescu strcila starenku kvoli cukru tak, ze babku odviezla sanitka
a co boli zo zlata tie vetrovky? 🙂
Ubohost nad ubohost, ani zadarmo keby boli ma tam nikto nedostasne. Ja som si o siedmej v klude vstala a prezila sobotu s mojou milovanou chorou mamou. Urcite zmysluplne vyuzity cas volna, nie niekde medzi lichvou bez akychkolvek zabran.
U nas mali tie vetrovky uz vcera vecer,aj som si jednu kupila ale idem ju vratit 🙂ale rano by ma tam nikto nedostal,raz som tam bola a povedala som ze uz nikdy viac.ciste psycho
ja som ani o ziadnej akcii nevedela.
Ja som tam isla poobede s tym ze ak mi je ta bunda sudena bude tam...a bola 🙂 ..pri pokladni zrovna jedna pani prisla dve bundy vratit..pani predavacka jasne nechapala..rano sa idu ludia pobit kvoli bundam a poobede nestihaju storna robit lebo kazdy ich vracia..takze poucenie nabuduce staci poobede alebo na druhy den prist bundy sa vratia spat :D :D
Keby mali ludia rozum si ju skusia tam niekde bokom teda a ked nesedi vratim do regalu, ci?


V stredu niečo podobné,ani do vnútra sa nedalo dostať,a to som chcela len mlieko a zeleninu,v sobotu nikdy viac,radsej počkám do pondelja