Ahojte dievcata prosim o pomoc,nepracuje alebo nema niekto znamu na Socialke v PRESOVE.Mam problem v aprili som ukoncila PN a lekar mi zabudol🤐poslat ziadost o invalidny dochodok ked som mu volala hovoril ze mam pockat ze socialka sa ozve a dnes sestricka zavola ze vraj zabudli podat moje papiere takze zajtra sa chystam pone k lekarovi a potom si to chcem odniest sama len by som potrebovala pomoct s posurenim pred komisiu ak by sa to dalo DAKUJEM za kazdu pomoc pekny den prajem
Ahoj zajtra tam idem a mam Tolko zlosti v sebe ze najdem si ineho lekara aj napriek tomu ze som tam mala kartu od mala a budem trvat natom aby mi dal pisomne ze je to z jeho nedbanlivosti kedze papiere tam mali byt uz v maji
@qidko prečo lekár mal poslať žiadosť na ID? ja som dala papiere vypísať obvoďákovi a potom prišiel posudkový lekár ktorý mi žiadosť pospísal a ja som ju odniesla na SP a čakala kedy ma zavolajú, cca 2mesiace. na predkomisiu mi povedal obvoďák že kedy príde posudkový a vtedy som prišla k obvoďákovi a potom som šla ešte na komisiu do SP.
@lalinko2010 Ahoj no mne ich obvodak vypisal a zabudol ich dat posudkovemu😒ale uz som vsetko vybavila a mam schvaleny aj dôchodok este cakam rozhodnutie z Bratislavi pekny den❤
žiadala by som toho lekára,nech tam zavolá,ak to už takto zbabrali