
8 / 29
Mačiatka :))
jeeeejky krasne deturence🙂 zelam vela zdravia🙂..vyzeraju rovnako🙂
11. jan 2011
tak tí su prekrááááááásni 🙂)
11. jan 2011
prekraaaaaaaaaaaaasne 🙂)
11. jan 2011
nadherné, krásne, užasnéééééééééééééééééééééé
11. jan 2011
úúúžasné,nádhernéééé, babuliatka na spapanie🙂
11. jan 2011
pri pohlade na tuto fotku ma napadlo: simply the best...🙂
11. jan 2011
su uuuuuuuuzastni 🙂
11. jan 2011
krásne drobuliatka,veľa zdravíčka želám 🙂
11. jan 2011
baby, aby sme ich neuriekli :D
11. jan 2011
krásne, chlapček v ľavo mi veľmi pripomína našeho synčeka
11. jan 2011
krásne babuliatka
11. jan 2011
úžasné až som zabudla že aj ja som mala také pred 21 rokmi
11. jan 2011
ty jsou krásný 🙂)
12. jan 2011
Ty jsou nádherní!!!! Lily
12. jan 2011
kraaasny 🙂
5. feb 2011
tie sú náááááádherné, veľa zdravička prajem 🙂