Ach toto čistá Sofiina voľba ! 😱😂
Čerstvý chrumkavy pšeničný chlebík s kvaskom a teraz čo k tomu 😆 BILLA čerstvé maslo s minimálne 84% tuku a vajíčko alebo BILLA včelí med kvetový 👌
Akú kombináciu by ste si zvolili vy? ❤
#billa
Ani jednu 🙂 nemám rada ani med ani uvarené vajce 🙂
8. okt 2018
jeden taky a jeden taky🙂
8. okt 2018
S medom..... 👌😊
8. okt 2018
chlebík s masielkom a vajíčko😉
8. okt 2018
Určite s medom 😍
8. okt 2018
S medom. Ten chlebik je bozskyyyy.
8. okt 2018
Najprv s vajcom a potom s medom ako zákusok😂
9. okt 2018
raduska12
autor@lenka.25 veru čerstvý je mňamozny aj len tak samotný 😀
@lalenka33 mmmm pri tebe by mi ostalo viac ako pri tích mojich kobylkách 😝
@anelehka @moname veru tak aj bolo neodolala som
dala som si aj aj 😀
@bambulka05 pre nás momentálne TOP chlebík 😎
@adekar
@majerkovam
@meggieerika
14. okt 2018

Tento chlebik iba suchy