Aká matka taká Lili?! 🙈
Joooj ja som sa vždy tešila na spodnú časť jogurtu ✌Najskôr som zjedla jogurtovu časť a potom som si vychutnala spodok 😂
Aký TIP jogurtu BILLA máte radšej vy? Namiešaný alebo radšej oddelený?
#billa
biely jogurt😉
2. okt 2018
Miesany
2. okt 2018
Oddelený🙂
2. okt 2018
u nas sa miesa 🙂
3. okt 2018
oddelený
3. okt 2018
biely čistý 😉
3. okt 2018
Oddelený
3. okt 2018

Biely cisty