Baby čo najčastejšie pripravujete k "sekanej"?
Dala som si piecť a teraz neviem čo k tomu😱 😄
Napadlo ma zemiakovo-hráškove pyré a mrkvovy šalát 🥕🥔🥒🥦🍆 .. alebo možno aj nejaký privarok.. červená šošovica so zemiakom 🙈
Ďakujem za každý TIP ❤✌
#billa
tak napr. fazuľový prívarok 🙂, alebo len klasickú kašu
jogurtové zemiaky https://tojenapad.dobrenoviny.sk/uzasne-chutne-...
my s "teplou" zeleninou- viac druhov- pečená tekvica, grilované šampiň., varená cvikľa, niečo v pare- mrkva, hrášok, brokolica ...
a k tomu jogurtovo cesnakový dip
u nas vacsinou prvy den so zemiakovou kasou + nieco kysle k tomu (uhorka, cvikla, calamada), druhy den dorobim fazulovy/sosovicovy/zemiakovy privarok
Zemiakový prívarok.
zemiakova kasa
zemiakový, fazuľový alebo šošovicový prívarok
Baby spravila som k tomu červenú šošovicu a zemiakovu kašu 🙂 Toto bolo velice chutné ale akože tá sekaná či pečená faširka 😵 hroznéééééé mne sa snáď nikdy nepodarí😔

U nas cviklovy salat alebo horcica s cibulou, deti mi zjedia s kasou, my len zemiaky s maslom a napriklad aj calamada ci kysla kapusta k tomu ;)