Mňam aj ja prosím recept. Naposledy asi marinovane rebra s pecenymi zemiakmi
Mnamky,to je super obedik,mne sa už par krát vydarily sisky,a to sa bojim kysnuteho cesta,ako čert kríža,ale na sisky som si nasla super receptik,vzdy sa mi vydaria,a s mäsom na akýkoľvek sposob nemam problém
Mozem aj ja poprosit receptik 😊
Mňam, robíš chute 😍😁 u nás naposledy v sobotu bodovala vianočná kapustnica.. áno, urobili sme si predčasne Vianoce 😊😉😁
Naposledy segedínsky guláš s knedlami.
Boze mnaaaam! Okrem "klasických" a rychloviek milujem sviečkovú a teda tá sa mi vždy vydarí a je super! Áno, skromná som 😁
Ja naposledy na klasickom zemiakovom šalát. Bol že mňam. Ako na vianoce 😋🙂 ale taktiež sa pridám.. Vyzerá to mňam poprosim receptik
My včera s maďarským gulášom, ale chcela by som aj ja poprosiť o receptík 🙂🙂🙂
Ja som spokojná so sebou vždy....
Každý deň varím niečo iné.
Snažím sa to menit,-knedla,ryža,zemiaky,masot, pirohy.......furt dačo ine
Panenka obalena v prosute s gril.zeleninkou 😉
Bravcová panenka s dubákovou omáčkou, príloha fettuccine a rucola šalát
Madarsky gulas mi vysiel skvele
Mňam, vyzerá to vynikajúco, vďaka za tip, si sikulka 👍
Mnam super 🙂 Mne sa naposledy velmi podarila svieckova 🙂
to je mňamka👏.....mne dnes vyšli super palacinky s ovocím a čokoládou....🙂
Segedin
Mnamky obedik ste navarila vyzera to super 👍U nas sadlo celej rodine - kombinacia: vykostene stehna na prirodno k tomu koprova omacka a zemiaky na cibulke 🙂
Ja mám radosť stale, ak to chutí ostatným v rodine. Naposledy to bola plnená paprika.
Ahojte kočky, recept ma mäso je taký klasický len som napacovala do oleja, soli a cesnaku sušeneho. A nechala som to odležať aspoň hodinu.
Omáčka je tiež jednoducho rýchla ✌
Len som si mixla na "prach" sušené hriby. Do hrnca som si naliala 33% šľahačkovu smotanu BILLA, ešte do studenej som zasypala huby, soľ, mleté čierne korenie a dala som to variť. Ešte som nakoniec doriedila čerstvým mliekom. Celkom mi to hubový prášok zahustil😊
❤ pre všetky výborne kuchrečky poslané


Vyzera to chutne 😉
Mozem poprosit receptik na masko a omacku. Vdaka👍