icon

Kokšo! Toto je TOP 🔝 nátierka 😎
❤ k v a s n i č k a ❤
Poznáte ju? Ja som ju ako dieťa veru nemusela, ale pri prvom tehotenstve som mala na ňu neskutočnu chuť 🙈 a odvtedy ju robím aj deťom 👌
Kvasnice sú najlacnejšim zdrojom všetkých skupín vitamínu B 👍
Robíte aj vy nejaké špeci kvasnicové pochúťky? Moja svokra z nich robí aj fantastické halušky do polievky 🙌❤
#billa

avatar

Aky je recept?

10. okt 2018
avatar

Daj recept na tú kvasničku

10. okt 2018
avatar

Šupni postup 😉

10. okt 2018
avatar

V živote som to nejedla

10. okt 2018
avatar

poprosim recept

10. okt 2018
avatar
10. okt 2018
avatar

Moj drahy to velmi lubi no ja vobec netusim ako sa to robi tak si pockam 😉

10. okt 2018
avatar

Baby moje 😂🙈 že ma to hneď nenapadlo 👌

Kvasnička:
125g masla 84% BILLA
Väčšiu cibuľu Clever
3 vajcia BILLA
1PL horčice BILLA
Soľ, mleté čierne korenie
2 kocky droždia

Na kúsku masla osmahneme cibuľu, keď už čoskoro je tak tam dáme roztopiť kvasnice, vznikne nám jednotná hmota a vtedy tam vylejeme vajcia. Spravíme si z toho praženicu. Keď to trochu vychladne pridáme horčicu, soľ, mčk a zvyšok masla. Nakoniec to mixneme 😊

10. okt 2018
avatar

@raduska12 dakujeme 🙂

10. okt 2018
avatar

@raduska12 skúsim. Dakujem

10. okt 2018
avatar

Dakujem

10. okt 2018
avatar

Tiež som to nikdy nejedla 🙂

10. okt 2018
avatar

jee tak kto poznam ibaze to nemixujem jedavam to ako prazenicu;)

10. okt 2018
avatar

@raduska12 a vieš aj recept na tie svokrine halušky? Nátierku mám rada, inak droždie klasika len do kysnutých koláčov. Takže nezaškodí recept na ďalšie využitie.

10. okt 2018
avatar

Aj ja ju mam strašne rada,robievame v robote.

10. okt 2018
avatar

@raduska12 ak mozem, velmi by ma zaujimal recept svokry na kvasnicove halusky do polievky. vopred dakujem

10. okt 2018
avatar

Baby zajtra jej cenknem a napíšem vám ho 😊
@elanor
@moor

10. okt 2018
avatar

@blondiee83 odporúčam vyskúšať 👍

@dellisa225 faaakt? To je super. Ja sju poznám len zo škôlky a školy 🙈
@martina9999 ano aj tak sa dá a sem tam koštnem také 😊

10. okt 2018
avatar

Ja to mám odmalicka rada. Aj polievku drožďovu
https://dobruchut.azet.sk/recept/36097/drozdova...

10. okt 2018
avatar

@annaksz jejda áno teraz som si spomenula, že akú pecku som minule spravila 😂
Niečo na spôsob ako si uviedla. Ale ja som robila na masle s nastruhanou koreninovou zeleninkou a nakoniec trochou vločiek. Bola mňamozna👌

10. okt 2018
avatar

@raduska12 my ju robime v nemicnici na ranajky😁

10. okt 2018
avatar

Moja mama robí kvasníc ovi polievku - zelenina osmahnuta na masle, zaliať vodou a variť, pred koncom osmahnut ny masle cibuľu, rozpustiť kvasnice a vyliať do polievky

10. okt 2018
avatar

ja som napr. v minulosti jedla samotné kvasnice 😉

10. okt 2018
avatar

@majerkovam aj ja a ked robim nejaky kolac kysnuty vzdy ujedam 😂 a potom sa mi pol dna grga drozdim

10. okt 2018
avatar

@kykymora presne ale spravila si niečo pre svoje zdravie 😉

10. okt 2018
avatar

Aj u nas sa robievala sice trosicku inak ale je u nas oblubena

11. okt 2018
avatar

Super

11. okt 2018
avatar

Je fantastická

9. nov 2018