icon
1 / 1
avatar

skvelý otec,tiež takého mám....a skvelá výchova,lebo ti príde samozrejmé mu toto vrátiť v jeho starobe

4. okt 2016
avatar

skvelý otec,tiež takého mám....a skvelá výchova,lebo ti príde samozrejmé mu toto vrátiť v jeho starobe

4. okt 2016
avatar

Strasne mile a krasne🌸🌸a mas vesely nick😀😀😎

4. okt 2016
avatar

To aj moj tatko , poprosim o jahody, donesie mi kg, poprosim osve tri jablka, donesie 2-3kg 🙂 krásne od nich ;)

4. okt 2016
avatar

Zlate..aj moj syn tak nakupuje, ze zopaaar..moj oco uz zial nezije :(, ale tiez by to bolo podobne

4. okt 2016
avatar

Jak keby som videla môjho ocina😊

4. okt 2016
avatar

Sak to je normalne 🙂

4. okt 2016
avatar

Poznám, z Lidla príde s krabicou ovocia 😉

5. okt 2016
avatar

Aj ja by som prijala takého... ☹

6. okt 2016
avatar

U mna také nieje poviem mm kúp tri banány tak kúpi tri banány ale keď odídem Z domu na par dni tak malemu nakúpi ovocia na cely mesiac aspoň že oňho sa postará keď už nie o mňa

7. okt 2016
avatar

Máme tých najlepších rodičov😘😘😘

7. okt 2016