skvelý otec,tiež takého mám....a skvelá výchova,lebo ti príde samozrejmé mu toto vrátiť v jeho starobe
4. okt 2016
Strasne mile a krasne🌸🌸a mas vesely nick😀😀😎
4. okt 2016
To aj moj tatko , poprosim o jahody, donesie mi kg, poprosim osve tri jablka, donesie 2-3kg 🙂 krásne od nich ;)
4. okt 2016
Zlate..aj moj syn tak nakupuje, ze zopaaar..moj oco uz zial nezije :(, ale tiez by to bolo podobne
4. okt 2016
Jak keby som videla môjho ocina😊
4. okt 2016
Sak to je normalne 🙂
4. okt 2016
Poznám, z Lidla príde s krabicou ovocia 😉
5. okt 2016
Aj ja by som prijala takého... ☹
6. okt 2016
U mna také nieje poviem mm kúp tri banány tak kúpi tri banány ale keď odídem Z domu na par dni tak malemu nakúpi ovocia na cely mesiac aspoň že oňho sa postará keď už nie o mňa
7. okt 2016
Máme tých najlepších rodičov😘😘😘
7. okt 2016

skvelý otec,tiež takého mám....a skvelá výchova,lebo ti príde samozrejmé mu toto vrátiť v jeho starobe