icon

Baby ste tu niektorá z Bojníc? Čo sa tam sa s deťmi vidieť/zazit okrem ZOO a zámku? Nejaká hernicka alebo niečo pre deti?

avatar

vodne kaskady, kupelny mlyn

21. jún 2026
avatar

Gumiland

21. jún 2026
avatar

Múzeum praveku, gumiland, vodný mlyn, ihrisko/reštaurácia dráčik (Prievidza), vyhliadka cajka a pod ňou ihrisko+ dinosauri

21. jún 2026
avatar
@trevis12

Múzeum praveku, gumiland, vodný mlyn, ihrisko/reštaurácia dráčik (Prievidza), vyhliadka cajka a pod ňou ihrisko+ dinosauri

@trevis12 už sa to vola Bublot.

21. jún 2026
avatar

Prechadzka pod vyhliadkovú vežu - veľký areál s detskymi preliezačkami, trampolínami, šmolkodomčekmi v krásnej prírode - zdarma. Možnosť odviezť sa vláčikom.

21. jún 2026
avatar
@dobromila

Prechadzka pod vyhliadkovú vežu - veľký areál s detskymi preliezačkami, trampolínami, šmolkodomčekmi v krásnej prírode - zdarma. Možnosť odviezť sa vláčikom.

@dobromila úplne zdarma to nieje- treba platiť parkovné a to nieje najlacnejšie

22. jún 2026
avatar

Tak mi parkujeme napr. pri cintoríne a hore vybehneme pešo. Ale aj tam je to už časovo obmedzené...

23. jún 2026