Baby ste tu niektorá z Bojníc? Čo sa tam sa s deťmi vidieť/zazit okrem ZOO a zámku? Nejaká hernicka alebo niečo pre deti?
Gumiland
21. jún 2026
Múzeum praveku, gumiland, vodný mlyn, ihrisko/reštaurácia dráčik (Prievidza), vyhliadka cajka a pod ňou ihrisko+ dinosauri
21. jún 2026
21. jún 2026
Prechadzka pod vyhliadkovú vežu - veľký areál s detskymi preliezačkami, trampolínami, šmolkodomčekmi v krásnej prírode - zdarma. Možnosť odviezť sa vláčikom.
21. jún 2026
Tak mi parkujeme napr. pri cintoríne a hore vybehneme pešo. Ale aj tam je to už časovo obmedzené...
23. jún 2026
vodne kaskady, kupelny mlyn