Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
redakcia
19. jan 2017
12707 

13 + 1 vec, ktoré môžeš slobodne robiť, len keď si tehotná

Život budúcej mamičky naberá nový rozmer a netýka sa to len telesných proporcií. Zrazu sa začnú vynárať prekvapivo príjemné aspekty!

Mesiace splnených želaní

Odkedy sa dozvedel, že bude otcom, zrazu je ochotný vstať o piatej ráno a priniesť ti zázvorový čaj do postele, aby ti nebolo zle, keď sa o hodinu preberieš. Uteká po zákusky a cestou kúpi aj zavárané uhorky, nech je tvojim chutiam učinené zadosť. Chápavo si vypočuje všetky tvoje nápady aj obavy. A večer, keď je ako vždy už úplne mŕtvy, pozbiera posledné zvyšky síl a pomasíruje ti chrbát či opuchnuté nohy.

Si hviezda spoločnosti

Všade, kam prídeš, sa ľudia na teba usmejú, prihovárajú sa ti aj kolegovia, ktorí dovtedy ledva odzdravili a žiadne stretnutie nesprevádza trápne mlčanie, lebo tvoj stav poskytuje množstvo konverzačných príležitostí. Všetci chcú vedieť, ako sa cítiš, ako sa má bábätko, kedy to bude, čo to bude…

Čistá hlava, jasná myseľ

Môžeš žúrovať, ale nemôžeš piť. Kým sa na druhý deň tvoj drahý horko – ťažko pozviecha z postele s poriadnou opicou, ty si vstala bez problémov a po celý deň si z neho môžeš láskyplne uťahovať. Alebo mu navariť polievočku regeneračku ako dobrá žienka.

Praktická podložka na tanier

Sadneš si pred telku, tanier položíš pohodlne na brucho a ješ. 

Nové kamarátky

So ženami v čakárni u doktora toho máte veľa spoločného. Začnete debatou, pokračujete priateľstvom na facebooku a o pár mesiacov už spolu kočíkujete.

Nákupy bez výčitiek (svedomia)

Bruško rastie a to, čo si si kúpila pred dvoma týždňami, je ti zrazu úzke. Nič sa nedá robiť, musíš si kúpiť niečo väčšie. A čas medzi dvoma veľkosťami využiješ na zariaďovanie detskej izby a rozširovanie výbavičky pre bábätko. Keď už nič iné, tak aspoň ďalšie plienky, kozmetiku a ponožky.

Tenisky sú nové lodičky

S narastajúcim počtom týždňov sa znižujú opätky aj tých najzarytejších milovníčiek šteklov. Opuchnuté nohy sa jednoducho do lodičiek nezmestia a tak prichádzajú na rad tenisky. Hoci aj k formálnemu oblečeniu. Veď stačí jeden pohľad a každý pochopí.

Tepláková klasika

Príde čas, keď s radosťou vymeníš pohodlnosť za eleganciu. Najobľúbenejším kúskom šatníka sa stanú klasické tepláky a voľné odevy. A najlepšie na tom je, že ti nikto nebude vyčítať, ako si oblečená!

Sedíš a ideš

Len najväčší hulvát si trúfne nepustiť tehotnú sadnúť si. Vstávajú dokonca aj tí deduškovia, ktorí si inak radi zgustnú na sediacom teenegerovi v poloprázdnom autobuse.

Vyzeráš úžasne aj bez pomoci kozmetického priemyslu

Tehotenské hormóny robia svoje. Vlasy sú hebké a pevné, pleť žiari, nechty sa nelámu. Odrazu používaš menej kozmetiky a pred zrkadlom ti to trvá o polovicu kratšie.

Prsia

Sú. Aj keď predtým neboli. Čo viac dodať?

Sex ako nikdy predtým

Užívaš si naplno. Nemusíš sa báť, že otehotnieš. Nemusíš si strážiť faldy. Máš parádne prsia. A keď sa ti nechce, nemusíš používať otrepané výhovorky 🙂

Jedinečné pohyby

Kopkanie bábätka je pre ženu jedným z najkrajších pocitov. Niekedy je síce nepríjemné, ale nikdy inokedy ho nezažiješ.

Extra bonus: 
Nikomu nevadí, že priberáš. 

#tehotenstvo
#zabava

    este ma napada, ze sa mozes premavat v plavkach a vystavovat svoje krasne pevne brucho... 😁 a dokonca si v nich mozes konecne aj sadnut bez strachu, ze sa ti brucho nasklada na 4 pneumatiky 🤰 😀

    19. jan 2017
    20. jan 2017
    13. feb 2017