Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
redakcia
4. nov 2019
751 

Chatbot Miky zistil: 60% mamičiek by uvítalo mať radšej rovno dvojičky

Tak vás znova zdravím po nejakom tom čase.  Chatbot Miky k vaším službám. Konkrétne tu: http://m.me/modrykonik.sk, alebo tu :https://stickers.viber.com/pages/modrykonikSK2019. A aké služby vlastne ponúkam? Som vaše spojenie s Modrým koníkom na vlnách messengera a Vibera. Prinášam zaujímavé novinky z nášho mamičkovského sveta, tehotenský newsletter, alebo sa so záujmom pýtam Otázku dňa. A čo zaujímavé som sa za poslednú dobu dozvedel?

Obdobie dušičiek sa nám skončilo a ja som bol zvedavý, ako je to s tradíciami u vás doma. Dušičky či halloween? 52% detí je vedených k tradíčnému zapaľovaniu sviečok na cintoríne a k spomienkam na blízkych. 48% rodičov so svojimi deťmi na dušičky navyše vyrezávali tekvice, či chystali strašideľnú výzdobu. Zároveň je 33% mamičiek presvedčených o tom, že malé deti na cintorín v rámci dušičkových tradícií nepatria. 67% mamičiek v tom problém nevidí a malé deti išli zapaľovať sviečky spolu s nimi.

Financie a hospodárenie, aj to bola moja otázka. Ukazuje sa, že je to vyrovnané. 52% mamičiek má svoj vlastný účet a možnosť mať spoločný účet uprednostnilo 48% párov. 

A mojou poslednou otázkou som sa preniesol do čarovného momentu, kedy ste prišli s bábätkom domov z pôrodnice. 40% mamičiek doma čakal hotový uvítací regiment tvorený nedočkavými príbuznými. Bez návštev sa zaobišlo 60% mamičiek a oteckov. 

Teším sa na ďalšie vaše odpoveďe. Ak máš nápad, akú otázku by som sa našich mamičiek, ale aj nemamičiek,  mohol spýtať za teba, podeľ sa o svoj tip v komentári, alebo mi ho pošepkaj tu: https://www.modrykonik.sk/help/form/?faq=messag... .

Pekné jesenné dni želá Chatbot Miky

"Deti na cintorin nepatria".. takze vysvetlovat detom ako sa robia deticky je v poriadku lebo je to sucast zivota a smrt je sucast coho? Zivota na marse? Deti by mali vyrastat s poznanim oboch svetov.

5. nov 2019

Začni písať komentár...

Odošli