Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
redakcia
13. jan 2020
833 

Chatbot Miky zistil, že 41% mamičiek by uvítalo novoročné oslavy bez ohňostrojov

Pozdravujem vás po sviatkoch a dodatočne prajem všetko dobré do nového roku. Síce sú už Vianoce za nami, trošku si však zosumarizujeme, ako u vás vyzerali. Celý december som totiž vyzvedal medzi užívateľkami modrého koníka ako to u nich v tieto sviatočné dni vyzerá. 

A kto vlastne som? Som vaše spojenie s Modrým koníkom na vlnách Messenger-a a Vibera. Chatbot Miky, maskot Modrého koníka, teší ma. Prinášam zaujímavé novinky z nášho mamičkovského sveta, tehotenský newsletter alebo sa so záujmom pýtam Otázku dňa. 

Začiatkom decembra som sa zaujímal o to, kedy u vás chodí Mikuláš. A zistil som, že Mikuláš chodí naozaj až na Mikuláša v 45% rodín. 55 % sa teší zo sladkej nádielky už v predvečer tohto dňa. 

Ako sa blížila druhá adventná nedeľa, čoraz častejšie sa na stene koníka objavovali fotky ozdobených vianočných stromčekov. Pod vplyvom ligotavých odleskov svetielok som neodolal a spýtal sa, ako ste doma na tom s vianočným stromčekom. Čakanie na príchod najkrajších sviatkov roka si stromčekom spríjemnilo 14% rodín už začiatkom decembra. Zatiaľ čo 57% rodín zdobí stromček až na sviatky. Zvyšných 29% je niekde na polceste a stromček im robí radosť pár týždňov pred Štedrým dňom.

Keby môžem, nakukol by som ku vám domov, aby som videl, ako u vás prebieha štedrovečerná večera. Keďže nemôžem 🙂, tak som aspoň vyzvedal, ako to u vás doma vyzerá. A zistil som všeličo. Napríklad, v čom ste oblečení. Či ku štedrovečernému stolu sadáte v pohodlnom domácom oblečení alebo slávnostne vystrojení, ako sa na sviatky patrí. Ukázalo sa, že pohodlie je na prvom mieste v 29% rodín. V 71% rodín si za štedrovečerný stôl sadajú v slávnostnom šate.

Tanier pre pocestného, šupina z kapra pod obrus, či krájanie jabĺčka sú tradície, ktoré k Vianociam neodmysliteľne patria v 72% domácností. Zvyšných 28 % opýtaných sa zaobíde bez nich. 

Silvester v uliciach trávilo 11% z vás. Pohodu pri telke alebo s priateľmi, ale v domácom prostredí, si doprialo 77%. 12% strávilo posledné dni starého roka na chate. Silvester bez hluku by uvítalo 41% z vás. 59% by toto svetelné divadlo chýbalo.

Ak nechceš aby ti ušli ďalšie otázky, nájdi si ma. Pripomínam, že mám Messenger aj Viber.  Všetkým mamičkám, ktoré mi odpovedali na moje zvedavé otázky ďakujem a teším sa na ďalšie odpovede. 

Anketové otázky pokladám každý pondelok, stredu a piatok. Ak ťa aktuálna téma zaujme, môžeš sa do diskusie zapojiť aj vo fóre, kde sa o aktuálnej Otázke dňa môžete porozprávať aj obsiahlejšie. 

Ak máš nápad na zaujímavú otázku, ktorú sa môžem spýtať za teba, podeľ sa o svoj tip v komentári alebo mi ho pošepkaj v našom odkazovači.  

Úspešný štart do nového roku ti praje tvoj virtuálny priateľ, 

Chatbot Miky.

Ja myslim, ze drviva vacsina mamiciek by silvester ocenila hlavne bez delobuchov a bordelu v celom meste tyzden pred a tyzden po silvestri. Napriklad take riesenie s dronmi ci hologramom doplnenym dobrou hudbou by nadchlo tych, co ho vidiet chcu a nechalo na pokoji tych, co on nestoja. 🙂 Singapur tento rok hviezdil.
Tu je ukazka ako by to mohlo vyzerat:

https://www.youtube.com/watch?v=KhDEEN4gcpI
14. jan 2020

Začni písať komentár...

Odošli