Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
redakcia
29. apr 2021
354 

Odštartovala Poradňa o zavádzaní detských príkrmov!

Počuli ste už, že prvých 1000 dní v živote človeka je kľúčových pre zavádzanie správnych stravovacích návykov a budovanie pevného zdravia? Tisícka dní sa môže zdať dlhá doba, ale čas je neúprosný a tak "nie je čas strácať čas" tápaním v množstve informácii zo všetkých strán, ktoré sú často neúplné a rôznia sa od jedného zdroja k inému.

Modrý koník preto pre všetkých rodičov, ktorí v tej spleti rád a odporúčaní tápu, pripravil novú Poradňu o zavádzaní detských príkrmov.

Pediatrička MUDr. Denisa Jaššová v nej zodpovie všetky vaše otázky týkajúce sa prvých príkrmov a pomôže vám zorientovať sa vo svete detskej výživy. A to nielen z pozície lekára, ale tiež ako maminka, ktorá si touto "disciplínou" prešla na vlastnej koži. Pýtajte sa čokoľvek, čím si nie ste isté, čo vám nebolo dostatočne odkomunikované, prípadne niečo, čo robí vaša suseda vy máte pocit, že to tak nie je správne a chcete sa v tom uistiť.

Svoje otázky móžete smerovať priamo do Poradne o zavádzaní detských príkrmov. Všetky vaše otázky sú, samozrejme, anonymné a zadarmo, ako v každej poradni na Modrom koníku. Krásny deň vám prajeme.

Modrý koník team 💙

Začni písať komentár...

Odošli