Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
redakcia
31. aug 2020
981 

Vyhrajte 4x diamantový šperk ALove v hodnote 400 EUR

Viete, ako vyzerá najväčšie bohatstvo, najcennejší poklad, najligotavejší klenot? Má dve zvedavé rúčky, ktoré skúmajú svet. Dve nôžky, ktoré by sa najradšej rozutekali do sveta. Dve očká plné radosti a očakávaní. A úsmev na perách, ktorým vie zlepšiť aj tie najťažšie momenty, ktoré raz za čas každú mamičku postretnú. Presne tak, hovoríme o dieťati. Pretože ak ste mamou, viete, že tým najcennejším pokladom je práve vaše dieťatko.

Mamou ste na plný úväzok, 7 dní v týždni, od rána do rána. Zvládate každodenné výzvy, mnohokrát siahate na dno svojich síl, vychovávate a formujete veľkú osobnosť. Za to si zaslúžite nielen obdiv a poklonu, ale aj niečo naviac. Niečo, čo poteší každú ženu. Vďaka Nutrilon najpokročilejšej patentovanej receptúre následného mlieka NUTRILON PROFUTURA môžete teraz vyhrať klenot, ktorý si celkom určite zaslúži každá mamička. Venujte chvíľku sama sebe a nepremeškajte šancu získať jedinečný diamantový šperk od značky ALove v hodnote 400 EUR, ktorý podčiarkne a zvýrazní vašu osobnosť. Pretože vy si to zaslúžite!

AKO SA ZAPOJÍTE DO SÚŤAŽE?

1. Nakúpte aspoň 2 balenia mliek Nutrilon Profutura 2-4 800 g. Akcia sa nevzťahuje na počiatočnú dojčenskú výživu.

2. Vyplňte súťažný formulár. Pre vyplnenie budete potrebovať kód z účtenky alebo faktúry so súťažnými výrobkami. Súťažná účtenka/faktúra pritom musí obsahovať aspoň 2 ks Profutura 2-4 800 g. Originálnu účtenku/faktúru si uschovajte. V prípade výhry Vás požiadame o jej predloženie. Každú súťažnú účtenku/faktúru možno zaregistrovať len raz. Súťaž trvá od 1.9. do 30.9.2020!

3. VYHRAJTE darčekový poukaz na diamantový šperk Alove v hodnote 400 EUR. Celkom losujeme 4 výhercov!

Tie malé stvorenie sú síce krehké, ale zároveň sú schopné úžasných, veľkých vecí. Nutrilon vie, že každá skúsenosť, s ktorou sa v živote stretnú, pomáha budovať ich odolnosť. 

Ak už z akéhokoľvek dôvodu svoje dieťatko nedojčíte, chcete pre neho mlieko, ktoré bude prispievať k jeho zdravému vývoju a podporovať jeho imunitný systém**. Práve následné mlieko Nutrilon Profutura sa vďaka Nutrilon najpokročilejšej patentovej receptúre inšpirovalo materským mliekom. Obsahuje Nutrilon najvyššie množstvo HMOs* (2'FL & 3'GL) - oligosacharidov prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Vďaka omega 3 mastnej kyseline alfa-linolénovej napomáha rozvoju mozgu a nervovej sústave**. Taktiež obsahuje vitamíny C a D**, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému, vitamín D** potrebný tiež pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Ďalej v ňom nájdeme aj zmes oligosacharidov GOS/FOS, napodobňujúcich funkciu oligosacharidov materského mlieka, s účinkami potvrdenými klinickými štúdiami.

Následné mlieko Nutrilon Profutura sa tak postará o to, že vaše dieťatko dostane potrebné živiny na to, aby s úsmevom objavovalo svet. A keďže pre svoj klenot robíte to najlepšie, čo viete, poďte si po svoju odmenu v podobe diamantového šperku ALove v hodnote 400 EUR. Nech je každý deň plný ligotu a lesku ;)


*HMOs = oligosacharidy prirodzene sa vyskytujúce v materskom mlieku. 2'FL = 2'-fukozyllaktóza a 3'GL = 3'-galaktozyllaktóza. 3'GL a 2'FL nepochádzajú z materského mlieka, 3'GL prináša náš unikátny proces výroby.

**Nutrilon 3 Profutura obsahuje vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá podporuje rozvoj mozgu a nervovej sústavy, vitamín D potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny B2, C a D, DHA a ALA podľa požiadaviek legislatívy. Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a www.nutriklub.sk. Potravina pre zvláštnu výživu.

#sutaznutriklub

Ni super.. NEFER CO UZ MALE DETI NEMAJU!!!!!

9. sep 2020

Nefer voci kojacim mamam..

9. sep 2020

Suhlasim. Zas len reklama na umele mlieko. Co tak podporit dojciace maminy?
Pripadne maminy ktore uz um detickam nedavaju? Tie si vyhru resp.ani len moznost zapojit sa “nezasluzia”?!

9. sep 2020
Autor komentár zmazal
9. sep 2020

Ja som presla na inu znacku, vadilo mi ze obsahuje palmovy olej.

9. sep 2020

To je ale lákadlo na ženy, dobrý ťah zo strany firmy🥴, aby kvôli diamantu vykupili nutrilony. Len malá zvedavosť,..🤔.tuto marketing motiváciu vymyslel chlap, ktorý je presvedčený, že žena túži najviac po tomto trblietavom kameni, alebo žena, ktorá po ňom túži a verí v americký scenár, že aj každá jedna mamička tiež? Bud ho ešte nemá, alebo ho dostala a prežíva svoje najväčšie šťastie s prsteňom na ruke 🤭 Ale aby som bola spravodlivá, možno za tým niekto videl paralelu, keď už doma máme živý diamant, že si žena zaslúži aj trblietavý kameň, za tu všetku, bezhranicnu starostlivosť o naše milované ratolesti. Mne už detičky odrástli, ale kojila som obidvoch viac ako rok, moji chlapci obidvaja sami zavelili na ústup od kojenia, aj som si poplakala, že už im to prišlo smiešne... 🙊Mam tie momenty aj natočené, ako sa krpate ročne dieťa rehota nad prsníkom, ktoré mu dávam, ani vyhladovanie nepomohlo. Nakoniec som pri obidvoch musela na ten nutrilony predsa preskočiť. A to som zástanca zdravého kojenia. 👍🥇Chutilo, pribrali primerane, sú krásne štíhle a svalnaté postavičky. Už sme si tým prešli a ostali len sladké spomienky🐾

10. sep 2020

No ja už nekojim a dlho som ani nemohla bolo mi to strašné ľúto až do plaču len mi išla krv a troška mlieka natierala som si aj bradavky ale značku Nutrilon moje dieťa nechce skôr bebu ale je to nefér tiež lebo on iné nechce a nebudem ho kupovať len tak

11. sep 2020

Začni písať komentár...

Odošli