U nás by to vyzeralo rovnako, len v červenej (McQueenovej) farbe 😁
4. okt 2016
Moj ma tri, a takto vela este v zivote nevyfarboval... on da tak tri ciary a koniec. Takze v pohode 😀
4. okt 2016
moj kresli dosť podobne 😀
4. okt 2016
U nás by to vyzeralo rovnako, len v červenej (McQueenovej) farbe 😁
Moj ma tri, a takto vela este v zivote nevyfarboval... on da tak tri ciary a koniec. Takze v pohode 😀
moj kresli dosť podobne 😀
U nás tiež zatiaľ len takéto podobné "umenie" 😀