icon
avatar
repelent
Správa bola zmenená    5. júl 2019    

Prosím vás ako sa robí screenshot na Huawei (konkrétne p30 lite)

avatar

A mam iný Huawei ale podržím tlačidlo na zníženie hlasitosti a tlačidlo na vypnutie naraz

5. júl 2019
avatar

Nemam sice taky, ale ked poklepes opakom prsta (ako ked kolpes na dvere), neurobi ti?

5. júl 2019
avatar

Presne ako píše
@luciferkax

5. júl 2019
avatar

Skus stiahnut prstom dolu a ci tam mas snimka obrazovky

5. júl 2019
avatar

@labelo vidíš aj tam je to 😉

5. júl 2019
avatar

Poklopat dvakrát po strede obrazovky ukazovakom

5. júl 2019
avatar

Stiahni hornú listu dolný riadok posledné snímka obrazovky

5. júl 2019
avatar

Keď stiahneš listu je tam ta možnosť

5. júl 2019
avatar

Super ďakujem za rady doteraz som mala Samsung a tam sa robilo dlanou

5. júl 2019