Prosím vás ako sa robí screenshot na Huawei (konkrétne p30 lite)
Nemam sice taky, ale ked poklepes opakom prsta (ako ked kolpes na dvere), neurobi ti?
5. júl 2019
Presne ako píše
@luciferkax
5. júl 2019
Skus stiahnut prstom dolu a ci tam mas snimka obrazovky
5. júl 2019
@labelo vidíš aj tam je to 😉
5. júl 2019
Poklopat dvakrát po strede obrazovky ukazovakom
5. júl 2019
Stiahni hornú listu dolný riadok posledné snímka obrazovky
5. júl 2019
Keď stiahneš listu je tam ta možnosť
5. júl 2019
repelent
autorSuper ďakujem za rady doteraz som mala Samsung a tam sa robilo dlanou
5. júl 2019

A mam iný Huawei ale podržím tlačidlo na zníženie hlasitosti a tlačidlo na vypnutie naraz