Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
rius
Správa bola zmenená 18. júl 2017
Potrebujem dať zablokat jedno tel. Číslo v Orange. spravia mi to aj keď mám u nich kartu len kredit? Alebo musím mať paušál?
Zobraz celú správu
rius
Správa bola zmenená 9. jún 2017
Moja 2,5 mesačná malá má takéto biele bodky na hornej pere, z vnútra. Čo to je? A čo jej na to môžem dať?
Zobraz celú správu
rius
Správa bola zmenená 14. mar 2017
Poraďte ja som už zúfalá. Nevieme sa zbaviť mravcov. Kúpila som tie domčeky proti mravcom a nič. Už som skúsila aj všelijaké babské recepty soľ, sóda BB, ocot - nič nepomáha. Niečo ako biolit v spreji nechcem mám 5 ročné dievčatko a ja o týždeň rodim tak sa toho bojím.
Zobraz celú správu
rius
11. mar 2017 Čítané 64x
Čítaj celý článok
rius
1. mar 2017
#test_zendium
Dnes je streda cize Zendium zubnú pastu testujem 3. deň. Obal je síce trochu inakší ako iné zubné pasty ale som si myslela že je to len marketing a od obsahu som nečakala nič extra. Veď je to len zubná pasta ako hociktorá iná. Musím sa priznať že som sa mýlila. Mám trochu žltkaste zuby aj napriek tomu že som nefajciarka. A dnes keď som si porovnávala odtieň zubov pred a po poviem vám úprimne je tam zmena. Je tá zmena síce len minimálna ale ako som už písala dnes ju používam len 3. deň a už sa teším čo bude po týždni.
Zobraz celú správu
rius
28. feb 2017
#test_zendium
Na moje prekvapenie ma v piatok kontaktoval kuriér že má pre mňa balík. Som sa čudovala, pre mňa balík? Veď som si nič neobjednala. Veď ja čakám len pani poštárku aby mi doniesla zubnú pastu Zendium na testovanie. No nic, prebrala som balík a na moje prekvapenie v ňom bola tá moja očakávaná zubná pasta.
Od včera ju testujem a aby toho nebolo málo na raňajky som si dala cibuľu takže zubnej paste Zendium som dala hneď v prvý deň zabrať. Ale nič vopred neprezradim, idem ďalej testovať a moje recenzie a skúsenosti si môžte prečítať už čoskoro. Sledujte naďalej #test_zendium Pekný dník prajem.
Zobraz celú správu
rius
21. nov 2014
Dekoračné knižky 16 fotiek
rius
1. jan 2014
Moje hobby 47 fotiek
rius
20. dec 2013
Drahý admin keď už niekomu pozastavíš inzerát najprv sa uisti či tá vada v tom inzeráte naozaj je lebo mne si pozastavil inzerát z toho dôvodu že tam mám vraj v texte že nový alebo nepoužitý lenže ja nič také v texte nemám. Aj tak mi odblokuješ ten inzerát bez toho že by som v tom niečo upravila lebo žiadna taká vada tam nie je. Lenže ak ma zablokuješ uprostred konverzácie s zákazníkom, zákazník stratí záujem lebo nebude čakať 3-4 dni.

A tej chudere čo mi neustále zahlasuje inzerát nech si aspoň vymyslí niečo reálne. a nie bludy. Ale aj tak nechápem či jej to robí radosť tým že iným robí zle alebo čo.
Zobraz celú správu
rius
16. dec 2013
Vedeli ste že..?! Prvý suspenzor bol v hokeji použitý už v roku 1874. Ale prvá prilba až v roku 1974. Trvalo 100 rokov, kým mužom došlo, že i mozog je dôležitý.
Zobraz celú správu
rius
14. nov 2013
Viem si niekde pozrieť že kam všade som klikla že páči sa mi to? viem že jednej mamičke som odklikla album že páči sa mi to a teraz by som niečo potrebovala z toho albumu ale ten album si už neviem nájsť a neviem ani nick tej mamičky.
Zobraz celú správu
rius
23. okt 2013
Naša slečna si skvele zajazdila. Pani domáca veľmi milá stále sa usmievala a rozdávala radosť čo sa mi veľmi páčilo. určite ešte prídeme.
Zobraz celú správu
rius
5. aug 2013
Ahojte babenky kde sa dá odfotiť v dobových šatách? Chceli by sme isť niekde na výlet kde sa môžme takto odfotiť.
Zobraz celú správu
rius
21. mar 2013
"Ukradnuté" Inšpirácie na háčky-báčky 147 fotiek
rius
13. júl 2012
Pečiem pre moju rodinu 7 fotiek