BRITAX B motion 4 ako ste prosim snim spokojne teras v zime?
tak to si rada prečítam aj ja, mám ho v pláne kupiť 🙂
6. jan 2016
Bez problémov 🙂
6. jan 2016
Ja som už objednala, v piatok príde 🙂 Teším sa. Veľmi ho chvalia 🙂
6. jan 2016
aj ja nad ním uvažujem. Ešte mi malý nesedí a do hlbokého mi už nevojde. A v tejto zime uvažujem čo urobiť. Podľa mňa je zatial top.
6. jan 2016
Je uuuuzasny do snehu a na sneh... 🙂 spokojnost
29. jan 2016
Teraz v zime super...