Maminky prosim je tu nejaka maminka co namiesto kojenia len odsavala?nemozem tym strarit mlieko? Moj maly sa po 6 dnoch odmieta prisat lebo som mu vcera hlupana dala fasku 😢 som z toho na nervy placem snim :(
Zavolaj si laktacnu poradkynu - ta ti poradi co robit 😊 a skusaj kojit v polospanku
Ja. Pol roka.
Ja by som ti odporúčala ďalej ho skúšať prikladať a keď to sama nezvladnes, obráť sa na laktacnu poradkynu.
Nemusis mat taku silnu produkciu ale ja nemat psychiku v prdeli by som naodsavala aj vyse litra za 24 hodin. Teraz pri malej som aj mrazila
No mesiac som kojila potom do pol roka odsavala bola som s toho na nervy potom sa mlieko stratilo.....😒
Do dvoch rokov som odsavala.na nervy.
Určite to nevzdavat a prikladat. Ja som synovi dávala sem tam flasku s odsatym od dvoch týždňov pretože som chodila do školy. Ale nemali sme problém sa kojit. Teraz dcére som raz dala keď som potrebovala a tiež bezproblémové kojenie naďalej. Skus hľadať príčinu aj inde. Nemyslím že z jedného razu sa naučil na fľašu...
Ja som odsavala 8 mesiacov.velmi narocne obdobie..drzim palce
Prikladať...odsávanie je na nervy... 6dni je málo....ešte sa môže oducit
ja som len odsavala celych 5 mesiacov. potom som s tym sekla. podla mna odsavanim mlieko nestratis
Ja som odsavala 4,5 mesiaca. Predcasniatko bez vyvinuteho sacieho reflexu, potom spohodlnela a cakala vzdy len flasku...
@bramborienka veru narocne pamatam si jujjj hroza nikdy viac
Mne sa tiez nechcel prisat.juj jak ja som plakala aj v nemocnici.urevana sla za sestrickou a ta v klude vsetko ukazala vysvetlila,doma sme potom tiez bojovali.ale.len prikladaj nic ine ti nezostava.musis byt hlavne v pohode.lebo dieta to citi
Ja som si odsavala vyse 3 mesiacov a mlieka som mala.na rozdavanie myslim si ze tym sa ti mliecko nestrati mne mala od zaciatku nechytila cecok ....ja keby chcem este by som aj dlhsie mohla ale z dovodov kt.nebudem.komentovat som prestala....
Jaodsavam 8 mesiacov a v pohode zatial
A prečo si mu dávala fľašku?