icon

prosim mate tuto zara bundicku niekdo? objednat vecsiu ci maju rovnake cislovanie ako my? moja bude nosit na zimu 92 objednat vecsiu? dakujem za vsetky rady

avatar

Zo zary treba väčšie

16. aug 2016
avatar

určite väčšiu, my nosíme teraz 92-98 a zo zary 98 nám už je malé

16. aug 2016
avatar

zara sedi velkostne tak akurat, skor mensia

16. aug 2016
avatar

aha teras v tom mam mišung viem ze mensie maju gate ale neviem ako to je z bundamy

16. aug 2016
avatar

@romannasport my mame zo zary asi tonu veci a bundy su akurat, vsetko ostatne hadam cislo mensie. Ale ak teraz nosi 92 - zima je o tri mesiace az pol roka ved do marca... ber 98

16. aug 2016
avatar

ok dakujem ved mam 98 v kosiku hadam to nebude velky rozdiel

16. aug 2016
avatar

@romannasport ak bude mala, kupim ju 😀 😀

16. aug 2016
avatar

@romannasport Ahoj už si objednala?pridala by som sa som z Vrútok

16. aug 2016
avatar

este nie dnes chcem 🙂

16. aug 2016
avatar

@nikuska0411 nikus ooki len ja sa skor bojim aby som enkupila velku 🙂

16. aug 2016
avatar

@barboragonova ak sa ti daju poslat penoiaze dnes tak mi pis kym nemam objednane

16. aug 2016
avatar

jasne dnes ti poslem...

16. aug 2016
avatar

pis mi spravu co by si chcela do ip mi napis

16. aug 2016
avatar

@romannasport ahoj no nakoniec som ani nic nevybrala..🙂

16. aug 2016
avatar
16. aug 2016