icon

Baby koľko druhov koláčov budete robiť na Vianoce? Minulý rok sa mi podarilo urobiť 6 keď nerátam medovníky ale to som ešte nemal malú takže neviem ako to budem teraz stíhať 😀

avatar

Presne 0 druhov, nieco som objednala a nieco spravi moja mama 😊

21. nov 2017
avatar

Vzdy tolko kolko ma rok mesiacov :D..nieco ja..nieco maminka a nieco babickatake...rozdelime si to a mame 12 😀

21. nov 2017
avatar

Asi ani nic.aj tak to nikomu nebere

21. nov 2017
avatar

Ja asi zo dvoje plnkove potom medovnicky linecke sohajdy a mozno este nieco uvidim..nechcem vela pribrat dost ze som v siedmom mesiaci uz kolko som pribrala a este aj vianoce 😜

21. nov 2017
avatar

Medovniky, grilazky, suhajdy, lepene, brusnicovo-cokoladove slimaky, bananove jednohubky, este vianocku a to je asi vsetko 🙂

21. nov 2017
avatar

Linecke, puncovy, grilazky, uliky, rafaelo urob a samrony kup

21. nov 2017
avatar

Ja zvyknem okolo 10druhov a rozdam...ja sa strasne tesim na vianocne pecenie😍

21. nov 2017
avatar

max 2-3 ale ešte si rozmyslím či vôbec niečo má význam piecť 😀 volakedy som robievala aj 10 -12 druhov, no vykašlem sa na to z vysoka 😀

21. nov 2017
avatar

U nas si toto uzivame 🙂 ja by som nemohla z cukrarne 🙂 ved to je taka radost to piect na tie vianoce...a ta vona vsade😍 je to radost a ten koho pecenie bavi si to uziva ❤ hlavne vela navstev k nam chodi takze vzdy sa vsetko popapa a uz ani na silvestra neostane 🙂

21. nov 2017
avatar

mne akurát vychádza TP na Vianoce tak priateľ objednal 5druhov koláčov v cukrárni a mne sa to zdá veľa na to že sme dvaja tak to podľa mna ani nepojeme ale rada by som spravila ešte linecké lebo bez tých ja nemám Vianoce 😀

21. nov 2017
avatar

S maminou budeme nieco piect nejake suche a ostatne od cukrarky aby bolo pre navstevu inak okrem mna to nikto neje a mne netreba

21. nov 2017
avatar

3....... medovicky, kavovu roladu a vanilkove venceky z odpalovaneho cesta....tieto vianoce to vidim biedne 😀 tento rok budem asi len do poctu...uz som muzovi zariadila, ze stromcek, salat atd..... je tento rok na nom :-P

21. nov 2017
avatar

medovníky a pečiatkové keksíky nič viac...u nás sa toho veľa nezje ale vianoce budeme u rodičov tak pre nich napečiem keďže oni nemajú čas

21. nov 2017
avatar

Podla mna nieje vobec podstatne kto kolko druhov robi....darmo ti tu niekto napise ja 2 druhy, ja 25 druhov...ved niekto je trojclenna rodina a sladke nemusia, niekto ma 6 deti a zjedia toho pozehnane....mna by skor zaujimalo kto co zvykne piect...len tak pre inspiraciu...U nas nemozu byt Vianoce bez medovnikov, lineckych a pre mna top vanilkove rozky...robievame toho viac ale tieto tri su u nas klasika.

21. nov 2017
avatar

milujem tie prípravy, pečenie, posedenie pri tom pri varenom vínku, alebo čajíku s rumom - niečo nechám aj do šuhajdíkov. Pred Vianocami ich odháňam, že nepojedzte všetko a potom zas, že vezmite si 😀

21. nov 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@maccaya suhajdy-orechove aj salkove,linecke,medovniky,griliazky,zltkove rezy,nebicko v papulke (tak to mam napisane v knizke :D) rohlicky parizske,nejake lepene kolieska,kokosove maslicky,kakaove susienky,stedrak robim az na vianoce rano,rafaelo,vanilkove rozky,osie hniezda....ale aj ine rozne. Vzdy to nejako obmenime. Tento rok bez orechov,masla a vajec? :D

21. nov 2017
avatar

Chcela som napisat vcely ul a napisala osie hniezdo 🙂😀

21. nov 2017
avatar

Medovniky a laskonky.. ale tie nebudem lepit dve dokopy, chutia nam viacej len tak ako mini “susienky” bez kremu 😂

21. nov 2017
avatar
rucka77
autor

Mňa to tiež celkom baví, rada napečiem ale už to upratovanie ma potom nebaví 😀 A teraz keď už máme malú a sú to jej prvé Vianoce tak by som sa chcela aj jej venovať, užiť si to aj keď si to nebude potom pamätať ale mne sa to zdá celkom dôležité. Ale ďakujem vám baby 🙂

21. nov 2017
avatar

Ja tiez zboznujem vianocne pecenie. Peciem 10 druhov. Potom chodime na navstevu a roznasam. Vsetci sa uz na to tesia.

21. nov 2017