Týždeň zo života mamičiek

Vitajte dievčatá, spravte si pohodlie a zabavte sa 🙂
- Držala som malú na rukách a dáko sa „rozmáchla“ a capla mi po hube... Ešte nikdy som nevidela svokru tak šťastne vysmiatu. Vnučka jej splnila tajné sny a túžby!
- Krstný má dva mobily - jeden bol v obývačke, druhý v pracovni. Hľadal ten, čo bol v pracovni, tak sa prezvonil tým prvým. Keď ho našiel, potešil sa, že mu niekto zavolal. Tak vola späť, počuje prvý mobil, dobehne za ním a neprijatý hovor z nového... Takto sa chvíľku navzájom prezváňal, až s plačom sme ho zastavili, vyzeral zúfalo, nie a nie sa dovolať!
- Rozkázal si vodu, cumlík a zakryť, že ide búvať. Veď prečo nie? Parapetná doska je super miesto:

- Aká bola najväčšia „hovadina,“ pre ktorú dostali vaše deti hysák? Pohľad na to, čo sa deje v hlávkach našich detí a pre nás je to nepochopiteľné:
- zle rozkrojený chleba/toast,
- brat ide pred ňou a ona „nič nevidí,“
- že som uvarila horúci puding,
- išli sme do dm-ky kúpiť bábätku plienky. Starší začal revať, že mu nechcem kúpiť kapsule Ariel,
- chcel sa ísť večer v pyžame prechádzať po vonku,
- starší preto, že má „tvrdú posteľ,“ presne jeden deň v roku, mladšia preto, lebo som jej nedovolila hádzať loptu do najmladšej,
- že som prepla z kriminálky na rozprávky, že som jej nakrájala jablko na mesiačiky, že nemôže ležať vo vani, keď už nemá vodu,
- lebo Anna a Elsa nechodia do škôlky a ona musí,
- lebo chce žemľu, ale mame iba chleba (alebo naopak),
- keď som synovi nasadila čiapku pod nesprávnym uhlom - iným, ako si predstavoval,
- lebo tato odrezal z parenice priečne a nie vodorovne,
- lebo mu nechcem dovoliť hrať sa s hrnčekom plným kávy,
- na prechode pre chodcov v polovici spozoroval, že nás pustilo červené auto, ale on chcel, aby tam stálo zelené,
- večer pri zaspávaní, že chce spať na strope tak, aby nespadol dole,
- keď chcel ocikať na prechádzke kvietok a nedalo sa mu cikať,
- lebo ju tlačia silonky a vlasy v čiapke,
- lebo je sobota a on chce ísť do škôlky... a v pondelok, lebo on do škôlky chodiť nechce,
- že je rožok zahnutý a nie rovný,
- keď vedie cesta mierne hore kopcom, tak chce cesty iba rovné,
- lebo sa neprepchá cez zábradlie mosta, aby spadla do potoka, lebo jej chcem ošúpať banán, lebo nemôže vypnúť práčku uprostred cyklu,
- keď nám napadlo asi 1 cm snehu a si chcel ráno do škôlky zobrať lyže, lebo sa budú učiť lyžovať,
- lebo si obliala svoje obľúbene kvietkované šaty a nedovolila som jej, aby si vliezla do sušičky... (nechcela si ich vyzliecť a chcela sa trochu povrtieť v sušičke, aby šatky uschli priamo na nej),
- minule hysák pre obchodom, že ona chce ísť hopá na ručičky - 7 rokov a 30 kilo živej váhy...
- Dnes Sofia:
„Strč prst skrz krt.“
... chudák krt 🙂
- No mohlo sa mi toto stať? Mňam, to bude čajík:

Nuž... a viac som naozaj nestihla. Verím, že mi odpustíte 🙂 Pekný týždeň!
Z.
Krátke správy sú upravované doplnením diakritiky a odstránením „rušiacich“ znakov. Vyhradzujem si právo zasahovať aj do obsahu, pokiaľ nie je gramaticky a štylisticky správny. Ostatok publikujem v 100% znení.
Odporúčame
Som rada,že moje dieťa nieje jediné v nezmyselnom nervačení 😝
Co vam poviem,nesiel mu narovnat papierik!...akoze toto mu ukladam do archivu fotiek ktore chcem pouzit na spomienkovy album z detstva,az mu o tom povypravam co mi navyvadzal a mam aj dôkazy 😛😂 (ano utisovala som ho ale nepomohlo, kedze papierik som nedokazala narovnat ani ja 😂)
Malá si raz vonku vybrala zmrzlinu a po prvom obliznutí sa rozlakala lebo sme jej nepovedali, že je studená...a nebola to prvá zmrzka v jej živote...
A červené auto alebo zelené 🙂 pobavilo, super😉
Začni písať komentár...




u nas je zasa ´Strc prst skrz trt´:D