Ahojte mamičky idem si k Vám pre radu.Dcera bude mať v novembri 4roky a zachod není náš kamarát už skúšam všetko dajte rady.
Pfuuu.ona uz asi iba skusa tvoje nervy;)
Nedaj plienku nechaj ju holucku a no nik daj vzdy tam kde budete...;)
Na to by som sa nespoliehala. Kamoska ma syna, kt. Do styroch rokov odmietal ist na velku potrebu na wc, stale si vypytal plienku. Ak mu ju nedali, bol schopny nekonecne dlho zadrziavat. A preslo ho to. Vsetko asi len chce svoj čas 🙂
U nas zabrslo ked som nalepila k wc biely papier, nakupila vela samolepiek a za kazdy úspech na wcku si drobec mohol nalepit ktoru chcel na ten papier. Vzdy som mu k tomu zatlieskala aby videl ze sa tesim a ked ku nam chodili navstevy a pytali sa na ten papier tak som ho vzdy pred nimi vychvalila aky je sikovny. Po dvoch tyzdnoch uz ani nalepky nepytal, chodil pekne na wcko.
@linduska86 Plienku praveze nemá cez deň ani noc len kakanie.Cikame do serblika a na záchod mi vôbec nechce6 ísť:unamused
@stromceky
@smilegirl182 plienku nemáme praveze len na kakanie si ju vypýta .Nemá plienky ani cez deň ani na noc.Len ten záchod je že au ze bum sa boji že spadne.
@drobcek26l skúsim ešte to.😘
@ruthova tak jej proste nedaj tu plienku 🙂 povedz, ze proste nemas a hotovo 🙂 lebo si nezvykne mozno ju boli brusko ked kaka alebo sa hanbi -takzo povedat - musis nato psychologicky 🙂
Aj maly sa bal ist na wc ale serbel ho tlacil nemal na vyber museli sme ho drzat aj ked sme mu kupili ten sedak a cca za dva tyzdne si zvykol
nedaj jej plienku