icon

Chcem sa spýtať čo znamená zapísané v tehotenskej knižke xx?

avatar
ruthova
autor

Pohlavie dieťaťa

26. sep 2016
avatar

dievča

26. sep 2016
avatar

dievcatko

26. sep 2016
avatar
26. sep 2016
avatar

No pokial viem tak xx je dievca a xy je chlapec.

26. sep 2016
avatar
ruthova
autor
26. sep 2016
avatar

@ruthova podla toho co vidim a je otaznik to to je,ze ani doktori nie su si ci to bude dievca alebo chlapec.

26. sep 2016
avatar
ruthova
autor

@betty73 ona si nebola istá lebo tam nevidela nič.Ze nôžky nemalo od seba😊

26. sep 2016
avatar

@ruthova o mesiac uz budes vediet co bude,ja som vedela,ze prve budem mst dievca a po roku chlapca.

26. sep 2016
avatar

jááááj no budeme čakať s tebou 😀

27. sep 2016