Chcem sa spýtať čo znamená zapísané v tehotenskej knižke xx?
dievča
26. sep 2016
dievcatko
26. sep 2016
26. sep 2016
No pokial viem tak xx je dievca a xy je chlapec.
26. sep 2016
ruthova
autor26. sep 2016
jááááj no budeme čakať s tebou 😀
27. sep 2016


Pohlavie dieťaťa