icon

Dobry den/ahojte.... prosim poradite nejaky fajn chranic matraca ? Kupila som nove vyska 23cm. Neviem ci je lepsie len s takou gumickou ci navlekat ako plachtu ? Muz sa poti jak slak. Ja nie. Dakujem za radu

avatar

poslala som IP

6. máj 2026
avatar

a netreba to potenie riešiť s dr?

6. máj 2026
avatar

Ja mala , dcera ma taky „ako plachtu „ je to fajne

6. máj 2026
avatar

Aj na gumicky sa da, ale moja rada - kupit vacsi... taky ako plachta je mega prakticly, ale pride mi to take moc sustiace na spanie

6. máj 2026
avatar
salije
autor
@guiseppinka

Aj na gumicky sa da, ale moja rada - kupit vacsi... taky ako plachta je mega prakticly, ale pride mi to take moc sustiace na spanie

@guiseppinka aj dcera mala taku plachtu a mna to vyrusovalo ked spala, sustalo a kazdy jej pohyb bol pocut

8. máj 2026
avatar
salije
autor
@janinah

a netreba to potenie riešiť s dr?

@janinah zas az take zle to nie je, no predsa len oproti mne je to predsa len vela

8. máj 2026
avatar
@salije

@guiseppinka aj dcera mala taku plachtu a mna to vyrusovalo ked spala, sustalo a kazdy jej pohyb bol pocut

@salije akoze nesusti to, lebo je to kus ine, ale take tvrdsie ako plachta. To, o com hovoris ty, tak ano, susti to...

8. máj 2026