aké vitamíny užívate? 🙂
magnerot
C, zinok, Revitanerv... déčko si už teraz nedávam. 🙂
K2d3, omega 3, bycglycinat večer.
Vitamin D a omega 3-6-9
Ryby olej,D ,C,B,nad,kyselina hyaluronova,kolagén,bodliak,ala,q10,levia hriva,magnezium,draslík,zinok ,chlirella spirulina,msm
Ake treba. ked som mala nedostatok vitaminu B tak bkomplex, ked som potrebovala na sustredenie a ucenie lecitin+omega, ked chcem podporit imunitu D3, hlivu ustricovitu. Teraz v tehu omega3+d3, kys.listovu a ked treba par krat do tyzdna magnerot. Zbytocne brat vitaminy ak nevies naco, v com ti maju pomoct a ci mas niektoreho nejaky nedostatok.
D³, C sem tam, omega³, hyaluron a kolagén komplex v kapsuliach a tento týždeň mi dôjde glucomannan
V zime D plus niekedy C, v lete beta karoten a kazdy večer magnézium.
Kolagén, multivitamin pre ženy, D cko, Ccko a magnézium. A ashvagandu kvôli lepšiemu spanku
D3 v zime
Celaskon, nie šumivý. Občas D. Inak ma neradia medzi fajn klientov v lekárňach, na ktorých zarábajú.
C, D, E, magnerot, probiotiká
Kokos som jediná , že nič 😆
Prasok cvikla,aronia+sipky...v tom su vsetky vitaminy
😱
Absolútne žiadne. Ani v zime ani v lete.
Ja žiadné.
Prasok cvikla,aronia+sipky...v tom su vsetky vitaminy
@ludmilka2407 prosím foto/ link
C, D, probiotiká, zinok 🍀