icon

aké vitamíny užívate? 🙂

avatar

C, D, probiotiká, zinok 🍀

18. máj 2026
avatar

magnerot

18. máj 2026
avatar

C, zinok, Revitanerv... déčko si už teraz nedávam. 🙂

18. máj 2026
avatar

K2d3, omega 3, bycglycinat večer.

18. máj 2026
avatar

Vitamin D a omega 3-6-9

18. máj 2026
avatar

Ryby olej,D ,C,B,nad,kyselina hyaluronova,kolagén,bodliak,ala,q10,levia hriva,magnezium,draslík,zinok ,chlirella spirulina,msm

18. máj 2026
avatar

Ake treba. ked som mala nedostatok vitaminu B tak bkomplex, ked som potrebovala na sustredenie a ucenie lecitin+omega, ked chcem podporit imunitu D3, hlivu ustricovitu. Teraz v tehu omega3+d3, kys.listovu a ked treba par krat do tyzdna magnerot. Zbytocne brat vitaminy ak nevies naco, v com ti maju pomoct a ci mas niektoreho nejaky nedostatok.

18. máj 2026
avatar

D³, C sem tam, omega³, hyaluron a kolagén komplex v kapsuliach a tento týždeň mi dôjde glucomannan

18. máj 2026
avatar

V zime D plus niekedy C, v lete beta karoten a kazdy večer magnézium.

18. máj 2026
avatar

Kolagén, multivitamin pre ženy, D cko, Ccko a magnézium. A ashvagandu kvôli lepšiemu spanku

18. máj 2026
avatar

D3 v zime

18. máj 2026
avatar

Celaskon, nie šumivý. Občas D. Inak ma neradia medzi fajn klientov v lekárňach, na ktorých zarábajú.

18. máj 2026
avatar

C, D, E, magnerot, probiotiká

18. máj 2026
avatar

Kokos som jediná , že nič 😆

18. máj 2026
avatar

Prasok cvikla,aronia+sipky...v tom su vsetky vitaminy

18. máj 2026
avatar

😱
Absolútne žiadne. Ani v zime ani v lete.

18. máj 2026
avatar

Ja žiadné.

18. máj 2026
avatar
@zgerhardova

Ja žiadné.

@fadama
@zgerhardova juhu tak nie som sama 🤣😇

18. máj 2026
avatar
@ludmilka2407

Prasok cvikla,aronia+sipky...v tom su vsetky vitaminy

@ludmilka2407 prosím foto/ link

18. máj 2026
avatar
@oliverceky

@ludmilka2407 prosím foto/ link

@oliverceky zo stranky Katea

18. máj 2026