dajte prosím tipy na niečo z dm, čo vám naposledy spravilo radosť 🙂 môže byť aj nejaká novinka, chystám sa tam 😀
ja nikdy neviem odist bez sprchoveho gelu 😂
Neviem,ci novinka,ale ja chcem teraz skusit nutellu z horkej cokolady
Neviem,ci novinka,ale ja chcem teraz skusit nutellu z horkej cokolady
@alexandra_saska tuto kupuje pravidelne uz aspon 2 roky, cista zavislost, je vegan
ja nikdy neviem odist bez sprchoveho gelu 😂
@ludmilik13 jezis presne, to proste musí byt 😁
@alexandra_saska tuto kupuje pravidelne uz aspon 2 roky, cista zavislost, je vegan
@lucik194 aha,takze radsej ani neskusat,lebo neprestanem 😁😁 ja obcas nadabim na nieco take z dm,ze to na mna len vyskoci,lebo inak klasika,toto co poznam alebo sem tam,ked zeny tu odporucia.
Balea pena na päty a tuším tiež balea olej do sprchy
Asi ti to radost nespravi ale ja som tam vcera objavila omacku pre macky- proste len omacku, bez masa, ktore moja cica neje 🤣 to bolo radosti, už ziadne vyhadzovanie zvyskov 😃


Akože mi kúpiš? Zlataaaaa si, pisem ti zoznam, mne tam veľa veci robí radosť 🥰