Ahojte čo ste kupovali rodičom na vianoce?
Kup im vitaminy pre seniorov na klby a vyhrevnu deku 😬
Zrkadlo na chodbu ,CD M.Žbirku + fotky vnukov na fotoplatne 💙😉
Našim sadu županov spolu s uterákmi a osuskami, vo vyššej cene, nech si poriadne a kvalitné, vieme že od brata dostanú dovolenku vo wellness a ďalšie ich čakajú od nás budúci rok tak nech majú výbavu 😊
Druhej strane rovnako župan+uteráky a sada do kúpeľa pre svokru a svokrovi nové poťahy do nového auta ktoré mu príde začiatkom roka...
Mojej mame- tlakový hrniec, a kozmetický balíček.
Svokre-2000,3000,4000 a 5000 dielikové puzzle (maniačka)a kozmetický balíček, svokrovi-prenosný stojanový zverák.
Mamine hodinky a knihu , svokrovci poukážku do Hornbachu a knihu , svokre poukážku do Ikea a knihu
Mikrovlnku, pokazila sa im
Pravidelne predplatne dvoch casopisov. Pride mi to ako prakticky darcek.
Naši chceli novú sadu do kúpeľne akože má mydlo,.kefku a tak plus nový koberec tam ....ja som našla mamina schválila ja.objednala a to im dáme......svokre novh obrus a rýchlovarná konvicu
Tatovi som zaplatila umývanie auta ,a mame dám asi poukážku na kozmetiku 🤷
Merino ponozky
Našim predplacame časopisy na celý rok , svokrovci návliečky a kávy do zásoby.. nič čo zavadzia, iba to čo potrebujú ..
Kazdy rok kalendar s fotkami.