Rayray.sk nikdy viac nemám aNi peniaze ani tovar , na email stále jedna a ta istá odpoveď...podvod ....
och ved toto sa pise uz hadam viac ako pat rokov ze je to podvodna stranka
Ja sa cudujem, ze v tejto dobe, ked sa da vsetko lahko skontrolovat, este niekto naleti....ale tak aspon do buducna budes uz vediet
A ja vždy len poviem...tak vám všetkým treba!
Za 2 sekundy som prave vygooglila recenzie . Jasne ze by som neobjednala
Ale o nich sa už roky vie ze je to podvod ...no škoda peňazí ...koľko si im nechala? :(
Však za pol minúty si dám recenzie na firmu a viem, nechápem, že furt sa ľudia nechajú oklamať, treba mozoček zapajat, ja si obetujem všetko vsade
Kto nemá v hlave nemá ani v peňaženke.
Za to raynair nemoze…ale ty,mila autorka. Bohuzial teda.
a už prešlo 120 dní?
Do budúcna odporúčam, ak chceš objednávať zo stránky, ktorú nepoznáš stačilo dať do Google rayray recenzie a neobjednala by si.