S malou dusickou sa k vam pridavam aj ja ☺
5. okt 2017
Vonku je hnusne a v chladničke je krémeš, Marlenka a jablková štrúdľa. Do večera budem roniť krvavé slzy☹️ Spať pôjdem asi o 17-tej😆
5. okt 2017
No ja v praci zatial v uplnej pohodke.....len doma bude plno nastrah,ale dufam ze pohlad do zrkadla ma presvedci vo vydrz 😁
5. okt 2017
Doobedie je za nami...boli sme na nakupoch takze fajne....jablka už spapane🍏🍎a aj bananik🍌 idem za chvilu papat obed
5. okt 2017
Nachystané...držim palce❤❤❤
5. okt 2017
Zatial to mam zvladnute... ale do rana je este daleko 😂 rychlo spat...a rano ten krasny pocit prazdneho brucha😍
5. okt 2017



vitaj v klube, ja osobne nedetoxikujem, som chorá .....celú noc som prekašlala... už dve hodiny čakám u lekára a nie je mi bohvie ako.....