bábätká už nie... ale krásne vysmiate bambuľky!... hoci verím, že vysmiate nie sú vždy... 😘
23. okt 2016
sú ako dve húseničky v tých fusakoch, nádhera 🙂
24. okt 2016
bábätká už nie... ale krásne vysmiate bambuľky!... hoci verím, že vysmiate nie sú vždy... 😘
sú ako dve húseničky v tých fusakoch, nádhera 🙂
Ahoj, mozem sa spytat čo to mate za fusacik? Dakujeem 🙂