U nás chodí Mikuláš zajtra ráno 🙂
5. dec 2018
Aj k nám zajtra večer. 😉
5. dec 2018
scarlett1410
autor@mlieko
@predamkocik123 6.12. vecer? toto som napriklad nikdy nepocula 🙂
5. dec 2018
V noci príde a maly si nájde ráno balíček
5. dec 2018
Dnes v noci.. ráno si nájdu.
5. dec 2018
@scarlett1410 Áno, u nás takto.
5. dec 2018
@scarlett1410 no my sme to tak mali vždy. Aj keď som bola malá. Som sa hrala u starkej so sesternicou v spálni a na vecernicek sme šli do obývačky a tam stál už stromček. A v okne boli balíčky od Mikuláša.
5. dec 2018
ked som bola dieta chodil 6.12. večer. K mojmu dieťaťu chodí rano 6.12.
5. dec 2018
U nás rano na Mikuláša 6.12 rano
5. dec 2018
U nás dnes vecer, potom zazvoní zvonček a balíčky sú tam 😉
5. dec 2018

Zajtra večer 😂